ya ne olacağıdı bkzsi verilebilecek kadar kesin olan bir farkındalık.

benim içinse %50 doğruluğu olandır. şu ana kadar 2 kişi için doğru kişi demişimdir ve ilkinde yanılmışımdır.

öyle bir şeydir ki efendim yeni bile tanışsanız göz göze geldiğiniz her an anlarsınız ve içinizden "evet doğru, doğruuu" dersiniz. o bakışların oluşturduğu manyetizma sayesinde kırk yıldır tanışıyormuşsunuz hissi uyanır, her şeyinizi konuşursunuz. hatta sonra ben niye bu kadar şey anlattım ya gider de x' söylerse diye düşünürsünüz.

o bakışlar. kesin diye bağrış çağrış içinizde bir ses. sizin ona bakışınızdan o da anlar. erkekler için doğru kadındır o kişi kadınlar için doğru erkektir. bu farklılığı birbirlerine itiraf edebildikleri ilk andan sonra hayat güllük gülistanlık olur.

o kadar rahat bir sevgililik dönemidir ki bakışlarla konuşulur, muhabbet edilir. sevgilisini deli gibi kıskanan bir insansanız bile normal bir zamanda* artık hiç kıskanmıyorsunuzdur. çünkü bilirsiniz o gözlerin sizden başkasına öyle bakamayacağını. o da bilir ondan başkasına öyle bakamayacağınızı.

yani derim ki eğer günlük ilişki adamı değilseniz bekleyin bekleyebildiğiniz kadar. bakışlarında huzurun olduğu biri çıkacaktır karşınıza...
http://www.uludagsozluk.com/k/bakış-aşısı/