bugün

gerçek şalgam değildir.
askerdeyken çok çıkardı kimse içmezdi götürür dolaba atardım. gerçi dolaba yiyecek içecek koymak yasaktı ama başçavuş vermiş oğlum hayırdır. istikak mistikak dinlemem.

neyse konumuza dönecek olursak diğer şalgamlarla tadı aynı extra birşey yok.

alacaksanız torku alın ben acılısından içiyorum gayet iyi.
En iyi şalgam markasıdır.
Mersin de sokakta hakiki salgamcilar var el yapimi cok guzel gercekten yumusacik akip gidiyo. Doganayin ki biraz daha keskin gibi ama yoklukta gideri var herturlu.
Bulaşık suyu gibi tadı var içtiğim en berbat içecek,şalgam ile alakası yok bunun.
Acılı olanı makbuldür.
Türkiyenin yeni milli içkisi olmaya aday doğaüstü bir mucizevi içecek.
Doğal şalgam suyu gibi olmasa da tadı güzel olan ve acıyı sevsem de ekşiyi acıya göre daha çok sevdiğim için, acısız olanını tercih ettiğim şalgam suyudur.
mayalanmak için bir toprak küp içerisinde bir ay beklemeyen şalgam, şalgam değildir. dünya ahiret bacımız olsun bize gelmez.
Adana'da bir restoranda bunu masaya getirseler, o mekan kurşunlanır. Ayrica sodyum benzoat var içinde.
Bu şalgamı beğenen damağını siksin.
gayet başarıldır severek içeriz.
Adanalı olanların asla içmeyeceği şalgamdır.

Hiçbir adanalı bu havuç suyunu şalgam diye içmez.
Şalgam markaları arasında en içileni ama 1 litresi 5lira olmuş yuh diyorum ben başka da bir şey demiyorum.
en son aldığım şalgamlarının yoğunluğu düşmüştü. eski yoğun tadı yok. sanki sulandırılmış gibiydi. ekonomi kötüye gittikçe, ürünler de kalitelerini birer birer yitiriyor sanırım.
El yapimi hangi salgamdan oteye gecebilir.
yahudi sermayeli, david rockefeller'a ait firma.

eğer kapağına bakarsanız "r" harfini görebilirsiniz.
Acılısıyla acısızının farkı olmadığı marka. Tat olarak mükemmel ama.
pek çok markaya göre daha iyidir. asit dengesi fena değil. tok bir içimi var. boğazı yormuyor. özellikle cam şisesi çok şık. 10 üzerinden 7 puanı ambalaj olarakta 10 üzerinden 9 puanı alır.
Bir ali göde değildir.
piyasadaki en iyi şalgam suyu markası değildir. pazarlama ağı çok güçlü olduğundan dolayı gözümüze gözümüze sokulduğundan öyle algılanmaktadır.

en iyiye aday olanlar için;

(bkz: turnib)
(bkz: özkan şalgam)
her ne kadar adana şalgamı kadar olmasa da piyasadaki en iyi şalgam suyu markasıdır. özellikle yeni cam şişede çıkardıkları çok güzel. ancak 300ml küçük şişede de üretmişler ve son derece berbat olmuş, tutturamamışlar.
içenbilir hacının şalgamı nın yanında hiçtir.
Adanada çok daha iyilerini içtikten sonra çok sevmeseniz de başka şehirde mecburiyetten içilen ve diğer şalgamlara göre daha iyi olan fabrikasyon şalgam markası.

Hem övmek hem yermek böyle olsa gerek.
ev yapımı yoksa gideri olan içecektir.
güncel Önemli Başlıklar