bugün

kaçak doğalgaz kullanımında yeni bir yöntem.

--spoiler--

abone, doğalgaz sayacına bal döktü. bal, abonenin tükettiği doğalgazın ölçümünü yapan diskin dönüş hızını ciddi biçimde yavaşlattı. abone, örneğin 10 birim doğalgaz tüketmesine karşın faturaya yalnızca 1 birim yansıdı.

--spoiler--

http://ekonomi.milliyet.c....2011/1411349/default.htm
kıvrak türk zekasının ürünüdür. *
(bkz: bal satışları patladı) şeklinde haberlere sebep olacak haber.
bir anadolu klasiği daha...

edit: kırkına tükürdüğüm;karakterine sıçtığım.. oldu mu lan... oldumu kırk karakter... bak bana mani olmaya kalkışma fena ederim seni sözlük... yaşlı kurttum;getirip de çömezlere çerez ettin ses etmedim. bir de kırk karakter muhabbetini uzatırsan bendimi çiğner geçerim. o kadar.
aklın, beleş yaşamak için kullanılmasına bir örnektir. akıl, olumlu işlerde değil, bu tür hırsızlıklar yapmak için kullanılmaktadır. buna kıvrak zeka değil, şeytani zeka derler.
beyin bedava yavv durumuna örnek verilebilecek durumdur.
bizim millet harika aslında, ama beyin negatif yönde çalışıyor hep. negatif yönde çalışan beynimizin mutlak değerini almak lazım, işte o zaman bizi kimse tutamaz. heeaa mutlak değeri nasıl alırız, işte onu bilemiyorum.
ne desem bilemedim durumudur ama neden elektronik sayaç kullanmıyorsunuz doğal gaz hedeleri?
(bkz: sayaç fantezisi)
insanın aklına şu ilginç diyalog geliyor.
+ doğalgaz sayacına bal dökmüşler!
- peki yalayabiliyor muyuz hocam? müsaade var mı?
+ yalamak için değil zıbın! gaz çalmak için.
(bkz: balı da bedava satmıyorlar ki hani)
devletin ne kadar kafasız elemanlarla iş yürüttüğünün göstergesidir.

şöyle ki; bunu bir çok insan, bir devlet görevlisinin haberlerde açıklamasıyla öğrendi. yok ölüm tehlikesi varmış bik bik bik... milletin aha şurasına getiriyorlar artık. öldürsede gebertsede millet deli gibi bu yöntemi uygulamaya başlayacak artık. alın önünü de göreyim.
başka ülkede yaşayamam dedirten türk zekasıdır.