bugün

(bkz: üzgün surat)

tayyib'in biz alkoliklere en son kazığı da işte bu yoldaşlar. "bu da benim kazığım hüsnü" der gibi bizi yine ters köşe yaptı tayyib. az önce farkına vardım bu kazık durumun.

ışıklı bir yazarımızın (kendisi sefkilim olur) açtığı doğada bedava bulunabilecek ot ve yiyecekler başlığına göz attıktan hemen sonra. gayet yerinde tespitlerdi ama, rakı şarap bira ya neden doğada ulaşamıyorduk.

sonrasında ise bu soru takıldı kafama. bir alkölik olarak. ve sonuca ulaştım, hiç zorlanmadan. zira tayyib doğanın dengesini deyiştirmiş bizim bedava alköle ulaşamamız için elinden geleni yapmıştı.

tabi ot haram olmadığı için ona bir şey yok. ulan bende mariuana bulup içmezsem şimdi erkek olayım. tayyib'e inat. evet.
bira, şarap, damıtık içkiler, kahve, çay, cola gibi normalde doğada olmayan ilginç içecekler üreten tek tür insandır. içki ve insan sosyalleşmesi arasında ilginç bir ilişki vardır.
hazır yiyici talebidir. ibnelerin kim oldukları belli oldu kardeşim biri de saunadaterlemeyen bi ibneymis * artık bir yere yazmaya gerek kalmadı. ben ibneleri merak ediyordum zarfı attım düştünüz her zamanki gibi.