bugün

bimde satılan çohoş ürünlerden biri. fakirseniz daha bi güzel sanki.
istanbul'daki bimlerde yeni yeni satılmaya başlanan, bundan önce Isparta da denk geldiğim harikulade kocaman meyveli yoğurt. ayrıca şerefsizim benim aklıma gelmişti dedirten olaydır ve sonunda meyveli yoğurt yemeye doyuyorum. 500 gram olum.
(bkz: dostino)

Edit: eksileyen arkadaşı tebrik ediyorum..
Seftalili olanina asik oldugum yogurt. Yiyin efendim yogurt yiyin cips cikolata yemeyin.
meyvelisi de normali gibiyse, buzdolabında mutlaka bulunması gereken üründür.
Şeftalilisi candır, kandır.
Orman meyvelisi favorim olan ürün.
aldanmayın meyveli yoğurttan dost olmaz.
bim de satılan muhteşem ürünlerden yalnızca birisidir.
içindeki meyve parçacığı bildiğin tavuğun arta kalan kısımlarının dilimleri. gidin bilindik marka alın.
meyveli yoğurttan dost olmaz.
içerisinde çok fazla tatlandırıcı var, sonuna kadar bitiremiyor insan. Biraz daha pahalı olan sütaş meyveli yoğurtlar var çok daha güzel. Hatta film izlemeden önce hep çıkıp alıyorum, film izlerken güzel oluyor.
ilk kez bugün denemiş olduğum ve üstteki yazarında belirtmiş olduğu gibi meyve parçacığı diye içinde bulunan şey çiğ tavuk etidir. Bunu farkedince şoka girdim bu nasil bi rezalet ? Akla hayale sığmayacak kadar korkunç bişey meyveli yoğurtta resmen çiğ tavuk var! Bir daha asla bim e adimimi bile atmam.
geçen denedim ve sevmedim tabi ki. meyveli süt dense daha doğru bir tabir olurmuş. zira o kadar akışkan yoğurt olmaz.
Mü kem mel. Ayrıca reklam veriyorum şok marketteki mis marka meyveli yogurtta misssss.
bim'de satılan en lezzetli ürün. yediğim en iyi meyveli yoğurt.
Konuyu açanın son derece samimi bir tip olduğunu düşünmeme neden olan meyveli yoğurttur.
9,99 TL olmuş çüşş aq