bugün

bir sonra ki leveli götüm açıkta okula gireceğim kampanyası olan şey.
(bkz: onu yapan bunu da yaptı)
(bkz: özgürlüğün bokunu çıkarmak)
olmaz olmaz deme olur mu olur. **
(bkz: işte ben buna zirve yaparım)
(bkz: donla okula gidiyoruz zirvesi)
lafta kalacak eylem planı.
(bkz: donunu başına giy de git)
(bkz: saçını gösterme)
(bkz: kampanya yapalım kampanyası)
donla gezmeyi özgürlük sayan bestami kampanyası.

TÜRK CEZA KANUNU

Hayasızca hareketler

MADDE 225. - (1) Alenen cinsel ilişkide bulunan veya teşhircilik yapan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

http://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k5237.html *
Olmaz olamaz.
(bkz: kamusal alan)
(bkz: girmeyen top olsun mu)
(bkz: sacmalamak)
(bkz: saç taramak)
(bkz: hangi okulda okuyosun)

(bkz: remzi abi soruyor)
sorun olmayacak durumdur aslında.o bez parçası başınızda olmasın da nerede olursa olsundur. desteklenesi kampanya.~ ~swh~ ~
"insanlar giysisi yuzunden egitim hakkindan magdur edilmesin", "onemli olan basin ustundeki ortu degil beynin icindeki", "birakin herkes istedigi giysiyle gelsin" hede hodo diyenlerin gercek niyetini ortaya cikaran baslik. donla okula gitmek sana ne kadar sacma geliyorsa belki turban da baskasina o kadar sacma geliyordur, herkes senin gibi dusunmek zorunda degil. bu baslikta bahsedilen kampanyanin gerceklesme olasiligi yoktur ama giyim kusamin sinirlandirilmasinin bazen bir gereklilik oldugunu, insan haklari ihlali olmadigini gostermesi acisindan onemlidir. zaten aihm karari da bu yondedir.
Nüdist abilerimi-ablalarımı, taksim'e, caddeye bekliyorum. *
sonuna kadar desteklediğim ama katılmayacağım kampanya... ama herkes donla gelmesin özellikle mühendislik fakültesi erkekleri... hatta sadece güzel kızlar uysun... iibf fen edebiyat hatunları tercihimizdir... liseliler de donla gitmesin biz onları lise eteğiyle seviyoruz... yok ben de donla gidicem de, bacaklarım ve popom çok güzelmiş sarkan markan olur neme lazım... *
(bkz: çık dışarı çıııık)
katılacağım kampanyadır. ama okula girdikten sonra sorumluluk kabul etmiyorum. *
emre aköz ün girmekte sakınca görmüyorlarsa girsinler tarzı bir yazısıyla bugün ucundan işlediği bir konudur.

http://www.sabah.com.tr/akoz.html

özetle eğer dalga konusu olmaktan çekinmiyorlasa tepkileri umursamıyorlarsa girsinler kime ne tarzı bir yazıdır.
-mavi donun var mı?
+var abi.
-iyi yarın okula gel.
vibratörle destekleyeceğim kampanyadır.
donunu kıçına giy de git de bizi daha fazla günaha sokma arkadaşım dedirten durumdur. kılığa kıyafede neden bu kadar taktı insanlar anlamıyorum. çıplak gezene kimse neden açıyosun diye sormuyo da örten neden hesap veriyo ki teşircilik yapan o değildir. kılığa karışılıyosa madem nasıl ki baş örtüsü okula giremiyosa mendil genişliğindeki etekler de okula girmemeli. haksa hak, eşitlikse eiştlik.
-kaplan desenli donun var mı?
+var.
-iyi, yaz donunu kendi getiriyo.

(bkz: donunu da al git.)
5 yıl ilk mektep + 3 yıl orta mektep + 3 yıl lise + 4 yıl üniversite hayatım boyunca [toplam 15 yıl etmiş vay be] düzenli olarak katıldığım kampanya. donsuz pantolon rahatsız edeceğinden sonuna kadar destek vereceğim kampanyadır.
(bkz: basörtüsü yerine kafaya don gecirilsin kampanyası)
bu daha mantıklı
Fikir babası olduğum ve şiddetle desteklediğim kampanya.