bugün

örnekte kendini belli eden dondurmayı götüyle yiyen insan zekasına oranla daha gelişmiştir.
dondurmanın yalanarak yendiğini bilmeyen insan zekasından bir tık üst zekadır.
(bkz: sus ve yalamaya devam et)

ya ne olacağıdı?
dondurmayı kaşıkla yiyen insandan pek farkı yoktur.
yoktur. oysa ki dondurma rendelenerek yenir. yaa yaa...
(bkz: dondurmayı yaşamak)
dondurmayı yalayarak yiyen insan zekası başlığını açmaktan daha ileri zekaya sahiptir.
o cahil insan benim.

Ama nereden bilebilirdim ki dondurmanın pipetle içildiğini.
dondurma yalamayı başarabilen ''insan zekası'' varsa gerçekten tebrik edilmeye değerdir.
sıfırdır. zira dondurma yalayarak yenmez. külah göte sokulur, dondurma rulmanla yenir. allah'ın cahilleri...
dondurmanın g noktasını keşfetmiş insandır. cinsel yaşamında işine yaracak bir sürü dil hareketinide keşfetmekle meşguldur.
ne olmuş benim zekama denilebilir.

ne o, yoksa külahtaki dondurmayı sen kaşıklamı yiyiyorsun da dedirtebilir.
nasıl yenileceğini bilmeyen insan zekasıdır.
ilginç insandır. ben mesela dondurmayı erittikten sonra serum ile damardan alıyorum. daha leziz oluyor. külahıyla götüne sokan arkadaşlarım var. artık facebook'tan dürtmüyorum onları. resimlerini bile beğenmiyorum.
ajdar gibi kemirmeden, insan gibi dondurmayı usûlüne göre yemektedir.
ya ne olacağıdı?
dişleri hassas olduğu için ısıramıyor olabilir mi acaba ? sorusunu aklımıza getirmiştir. collgate 360 sensetion ile bu sorun çözülebilir.
(bkz: reklamı da koyduk iyi mi)
tamamen yanlış bir eylem oysa ki önce dondurmayı mikro dalga fırına atıp 10 dakika beklemek gerekiyor daha sonra çorba kasesine koyup dikeceksiniz. sizi gidi dondurmayı yalayarak yiyen zekasızlar. *
beni tereddütte bırakan eylemdir . ne yani dondurma yalayarak yenmiyor muymuş diye düşündürtüyor insana bu başlık .
ben nasıl zevk alıyorsam öyle yerim ağbi. malum ısırınca dişim sızlıyor.
pipetle mi yiyeceğiz dondurmayı? sorusunu akıla getirir.
iq seviyesi 90'ın üzerindedir.
Nigga, You Just Went Full Reatrd