bugün

sonunda kopmaya basladi icimde firtinalar hic ummadigim bi anda ve deli gibi kapilmak istiyorum icimi urperten esintiye. salmak saclarimi, savurmak eteklerimi, ucabilmek... son firtinayla yerle bir olan kalbimin odalari artik bir harabe. kimi zaman kirintilarini bile toplayacak gucu bulamiyorken kendimde, icimdeki cilgin uyandi aniden. soz veriyorum, soyledigin butun yalanlara inanacagim! seni sonsuza dek sevecegim yalanina icim gider oldum olasi, bu kez hic sorgulamadan inanacagim ve yasayacagim! hadi, dondur basimi, es olanca siddetinle, savur kokumu en uzaklara. bak yuzume, gozlerimi goruyor musun? nasil bir delilikle ve yasama sevgisiyle yaniyorlar alev topu gibi? gevendenin nayusuyla nihayete erdi icimdeki yorgun savascinin uykusu, uyandim.. gozlerim mahmur mahmur ve basimi kaldirdigimda gormek istedigim ilk yuz seninki... birazdan acacagim gozlerimi, buradasin degil mi? yuzume carpan o sicak nefes? elimi tutan titreyen eller peki? hazir misin yazilmamis seyleri kaninla yazmaya? beraber kuba'ya da gidecegiz, degil mi? evet deyip basimi omzuna yaslasan hemen inanacagim sana.. hemen.. kurallarla orulu beni bogmaktan baska bir ise yaramayan giysilerimi de firlattim bir kenara. cok sicak burasi, hadi es, hadi usut beni. sonra saril tum sicakliginla, nefesinle kurula islanmis kirpiklerimi. birazdan acacagim gozlerimi ve sen estirdigin ruzgarinla keseceksin nefesimi..