bugün

evet arkadaşlar, bugün malûm 19 mayıs. tatil hani dedim pizza söyleyeyim..
(söylemez olsaydım).

-yarım saat muhabbeti var, neredeyse 45 dk oldu pizza yok.
-pizzaci adresi bulamıyor başka sokağa falan girmiş
-mantar, mısır istemiyorum (ısrarla) dememe rağmen koca koca mantar mısır var.

arayıp söyledim böyle böyle hem geç geldi hem mantar mısır var.
karşıdaki kadın (ki sesi survivor nagihana) benziyordu.
arkadaşlarını falan savunuyor zeytinyağı gibi üste çıkıyor.
yok bir daha olursa bedava pizza verelim falan.la ben sizin 3 kuruşluk pizzaniza mi kaldım..
yani kahvaltim p.ç oldu..
Bir rezalettir. Geç kalma durumlarında pizzanızı bedava isteyiniz getiren insanın cebinden çıkmıyor diretmeye kalkarsa dominos şubeyi arayıp veya mail atabilirsiniz.
kahvaltıda pizza yemek, akşam yemeğinde de yumurta kırıyor sanırım arkadaş.
savcılar göreve.
domino's'un pizzalarını iğrenç bulan beni şaşırtmayan durum.

o iğrenç kokusu, sarımsak kenar falan muhabbetine leş gibi baharat basmaları, kalitesiz malzeme kullanmaları, çalışanlarının aşırı saygısızlığı ve daha sayacak bir sürü olumsuzluk var.
ince hamurlu bir pizza mütevazı bir kahvaltı edası.
dışardan yemek söylemeyen ben için sikimde olmayan rezalettir. çalışanları aşırı saygısız bulmak ne demektir. çalışan senin için çalışmıyor kendisi için çalışıyor. sen adama kendisi için çalışan köle muamelesi yaparsan adam sana saygı duymak zorunda değil. 3 kuruşluk pizza aldın diye adam sana sakso çekmekle mükellef değil aq. bu kafadan sıyrılın artık.
Evet evet kesinlikle Domino's hak etmiyor bende 1 hafta önce sipariş vermiştim , kurye geldi teslimatı tam 55 dakikada yaptı. Kendisine geciktiğini söylediğimde bana "Yoğunluk olduğunu" söyledi. Ev ile şube arası motorla en fazla 10 dakika.. Little caesars tan verdim 25 dakikada teslim ediyorlar. Domino's gerçekten eskisi kadar değil kaliteli degil.
Hamuru bile pide hamuru gibi. Pizza time vazgeçmem.
Aç kalınca çok nadiren sipariş verdiğim pizzacının rezaleti. Malzemeden çalıyorlar çok.

Aç uyuyorum genellikle. Veya evde tost yapıyorum bol kaşarlı. Pizzadan iyi oluyor sanki.
yemiş yemiş de son iki dilim kala fark etmiş rezalet olduğunu.