bugün

belirtmekte fayda var başlık ' minibüste inecek var derken ortaya çıkan ses catallasmasi durumu ' olacaktı.

koltuğunuza yerleşmiş, kulaklıklarınızı takmış müziğini dinleyip hayallere dalarken ineceğiniz yer gelmiştir ve artık minibüs şoförünü * uyarmanız gerekmektedir ineceğiniz yer konusunda.

tam 'müsait bir yerde' ya da 'inecek var' diyecek gibi olurken sesiniz öyle bir gider öyle bir çatallaşır ki minibüsteki artık son günlerini yaşayan nineden liseli kızlara kadar herkes yüzünü ekşitir. parayı öne doğru uzatması için verdiğiniz kadın bile paranızın kargo işine musallat olduğu için lanet eder.

ergenlerde daha sık görülür. inecek var demeden önce inceden inceye alıştırma yapmak ve boğazı bir güzel temizlemek gerekir.

ayrıca geçen haftalarda disko kralında özgür'ün de sorun olarak işlediği bir hadisedir efenim. *
kişi öğrenciyse ve minibüsteki popülasyon genelde aynıysa intihar sebebi olabilecek berbat durumdur. sıradan bir günde minibüse binmişseniz götünüzü de açsanız en fazla yarın unutulacaktır o, kime ne. ama durum şöyleyse kötü olabilir, bizzat kendimden örnek vereyim,

bizim okul şehrin baya dışındaydı. dışında demeyeyim de, çevresinde pek fazla ev falan yoktu; birkaç büyük bina vardı orada da oturan en fazla 20 kişiydi. kimisi servisle kimisi minibüsle gidiyordu. sırf okul var diye bir minibüs de bu taraflara yolluyorlardı, dolayısıyla her çıkışta en azından 3 tane minibüs 40 kişiyle birlikte yol tepiyordu. okulun tamamen boşalması yarım saat sürerdi herhalde, minibüsle giden rahat 150 kişi olurdu, zaten okul 500 kişiydi. bu yüzden okul servisine dönerdi minibüs, genelde hep aynı insanlarla aynı minibüste olurdunuz. kimi zaman geç kalırdınız; onlar sizden önce binerdi, siz de ikinci minibüste başkalarıyla karşılaşırdınız. okul servisi gibi olurdu işte, hep aynı insanlarla yolculuk ederdiniz. minibüste yapacağınız saçma hareketler okuldaki karizmanızı çizecekti, minibüste bile dikkatli olmanız gerekiyordu.

ha ben niye anlattım şimdi bunu? işte böyle bir durumda çatallaşma yaşadıysanız gidin ölün. üst geçitte inerdim ben zaten. atlayın ordan. *
''adama bakar mısın sanırım götüyle konuşabiliyo'' bakışlarıyla minibüsteki yolcuların size odaklanmasına sebebiyet verecebilecek durumdur.
http://www.youtube.com/watch?v=wPAfD-XVHgw
(bkz: bu orospu inmek istiyomuş)
kaptan ışıkleeaar.... error.
Özgüven kaybı yaşayan insanlarda sıklıkla olan şey. Ulan ineceğin yeri söyleyeceksin ne çekiniyosun.
uzun süre yutkunmamanın etkisiyle ( nedendir bilmiyorum ama dolmuştayken etrafa bakmaktan yutkunmayı unutuyorum )kuruyan boğaz ve solunum yollarının ses tellerine etkisinden dolayı sesin detone olması..
güncel Önemli Başlıklar