bugün

yani çok yüksek olduğu içindir efenim hepimiz kudurmalıyız.
bu durumda sene başında 3.6'larda olduğu zamanlar kim kuduruyordu acaba.
Dolar 3,95'ten 7'ye yürürken ve sonra yaşadığı düşüş sonrası 5,95'ten 6,80'e çıkış serüveninde paranın anasını sikmişlerdir.

Nisan'da cebimde 2014 toyota corolla alacak para varken eylül'de 2015 model mercedes cla aldım dolar sayesinde.

Teşekkürler reis.

Siz de derdinize yanın amına kodumun fakir çomarları.

Elektrik 4 ayda %50 zamlanmış, reel enflasyon %30'un üzerinde ama siz bir bok biliyor zannedin kendinizi.

Neyse, haziran 2019'da görüşmek üzere, açlıktan nerenizi kemireceksiniz acaba?
ya arkadaşlar haklısınız kısmen ama şöyle de bir gerçek var; evet dolar 3 liraydı kısa süre önce ama günlük başlıklara baktığımızda dolar 3'ten 3.20'ye çıkınca, 3.20'den 4'e çıkınca ortalığı yıkıyordunuz. şimdiki düşüş 2 lirayı geçti bir tane konuşan yok o ortalığı yıkanlardan.

ha dersin ki ben ortalığı yıkmak için doların iki lira birden artmasını beklemiştim, o zaman bir şey demem. ama 20 kuruşluk yükselişte velvele yap, 2 liralık düşüşü görme o zaman kusura bakma ama samimiyet yok burada. adam da gelir açar böyle başlığı.

edit: eksileyin aq sanki bana giriyo seçim sonuçları 16 seçimdir. görmeyin siz daha halkı.
sessiz duruyozki yanlış bi şey deyip tekrar yükselmesin.

ohmmmm.
chp li olmadığım halde benimdir. dün akşam bir baktım ağzımdan kepükler saçarak rohaaarrrr diye bağırıyorum. neden böyle oldu lan derken tarafsız haberciliğin merkezi ahaber de ekonomi haberlerini izlediğimi fark ettim. dolar böylesine çakılınca kudurmuşuz işte lan komple..
Yılbaşı zamanı "hepsi dıjj güçlerin oyunj" diye hönkürerek ortada gezecek olan gerizekalı güruhun yanında bir hiç olan chp.lidir.
5.36 düşük yani öyle mi koyun sürüsü?
chpli değilsem de elektrik parasını yatıramayan çomar görünce keyiften uçan chpli olabilir hatta der ki ;
- lan dolar düştü madem neden elektrik ve doğalgaz fiyatları düşmüyor.
2017 kasımında dolar 3.90 tl' ydi.
hadi bizi daha da kudurtun ve tl bir yıl önceki gibi 3.90 olsun.

becerebilirseniz, doları; 1 tl' ye düşürün ve bizi kuduruk manyağı edin.
sonuçta değer kazanan ülke parası. bacak arası değil.

not: tl nin % 40 devalüye olmasından utanmayıp sağa sola sataşan şerefsiz başlık.
zamanında izlediğim bi çomar videosunda söylenilen gibi, abi bi dürümü bi dolara yiyosun bundan güzel bi şey olabilir mi?

amk.
Kafasında beyin yerine saman yığını olan yaşam formlarının lafı.Bunların reisleri de böyle.
Yerel seçimler sonrası girecek kazığın acısını bilen cehapeliler olmalı.
Bedelli askerlik, imar affı gibi ve yurt dışından bulunan fahiş fiyattan faiz ile alınan krediler ile günü kurtarmanın maliyetini gören her insan gibi sinirden kuduruyor.
Dolar 5.25 durumlar ne alemde. Hahaha evet.
Doların 2 50 olduğu zamanı unutan akpliden iyidir.