bugün

gezi parkı eylemlerinde dolar 1.90 oldu diye yırtınıyordunuz, şimdi niye sesiniz çıkmıyor?
Henüz akıl hocaları tarafından boku başkasına atacak bir bahane üretilmediği için sesi çıkmayan akapelidir.

Bekliyor; akıl hocaları birilerini suçlayacak açıklama yapsın ki; onlar da papağan gibi bunu tekrar etsinler.
görsel
bence mutludur bile

dolar 3 olsaydı ; 3 kere zçacaktı

1 dolar ; 4 (lira) olunca ; adam tam 4 kere zçabiliyor.

ne de olsa biz burada tl'yinan zçyoz.

amarihalılar düşünsün.
göz görgüsü olmuşlardır. bari mehmet şimşek vs. gibi şeyler söyleyin be ya .
Zamanında bunun için;
Gezi parkı eylemleri suçlandı,
Sonra faiz lobisi,
Sonra dış mihraklar,
Sonra fetö,
Sonra merkez bankası,
Şimdi suçlu kim acaba, ülke yönetmek, ülkeyi borca sokup yol köprü ve havalimanı yapmakla sınırlı değil,

Omurgalı olun biraz bizi yönetenler.
Dünyanın en delikanlı geçinipte, zikilmekten en çok zevk alan milleti amk)
Faiz artırımı yanlış karar olur ama doların artması tamamen kötü yönetilen ekonomiden kaynaklı. Suriyelilere 20-30 milyar dolar harcar isen olacağı bu. Savaştayız tabi o kadar mühimmat bedava değil olan mı olan bize oluyor muhtemelen yerel seçimlerde eskisinden daha az oy alacaklar. Yüzde yedi büyüyoruz ama büyüyen devlet halk daha çok küçülüyor. Şüphesiz balikesirli ibretle izliyor.
bırakınız sussundur efendim zira konuştuğunda kurmaya muktedir olduğu tek cümle,
(bkz: ehonomi çoğ eyi)
Çünkü o akabedir. Dokanmış demek bir yerine.
benzini ben 50 tl lik alıyorum zaten diye konuşanlar ,dolar ile isim yok diye düşünen ler için onemsiz konu.
Adamdan habersiz yükseltmişler. Gerçi geri döndü yine fayda etmedi ama olsun 10 tl değil ya buna şükür.
ulan ne gezi parkıymış be. herifler 4 lira olmasını bile buna bağlayabiliyorlar. o kadar tırsmışlar geziden. ay kıyamam ben size.
Dolar 100 tl olsun chpkk ip ye oy yok.