bugün

sanırım mecburen (doğal yollardan) üyesi olduğum örgüt. ismini çok beğendim öncelikle.
kıskananlardan biri bigün çıkıp "dokuz doğuranlar örgütü" diye şabalaklık yapmaya kalkarsa haberim olsun.
polislere hakaret eden fıkrası olan bir şerefsiz oluşumudur.

(bkz: le ilkan was here)
DOKUZUNCU NESiL OLMAMA RAĞMEN 9998 iNCi KiŞiYi BULSANIZ VE 9999 UNCU KiŞi BEN OLSAM DA KATILMAYACAĞIM GRUP. 9998 DE KALIN AMK. NESiL AKTARIMI OLSA KEŞKE ŞiMDiDEN 10 UNCU NESiLE GEÇSEM.
kızları pek bir seksi olan seks kulübüdür.
hoşbulmuşuzdur efendim.
Nesil sayısı cogaldikca, yeni neslin yaş ortalamasının da ters orantılı olarak düştüğünü gösterir. ilkokul da yapılırdı böyle oyunlar şakalar. Kızlar sek sek oynardi. Birler ikiler ucler.
Hepimiz birimiz/birimiz hepimiz için. Olası Dartagnanlar (bkz: onuncu nesil) gelene kadar okuldaki yeni çocuk.
sloganımız "genciz, güzeliz, sizi üzeriz."
üyesi oldugum iyi ki var dedigim güzel örgüt.
dokuzlar örgütünün birinci kuralı dokuzlar örgütü hakkında konuşmamaktadır.
bu ne oğlum saçma sapan işler.
(bkz: götünüzden örgüt kurmayın lan)
neslimden utanıyorum bu ne lan!
Sanki sözlüğün dinazorları dayanışacaklar, hayır yani amaç ne sekizinci nesillere mi dalıcaksınız?
Komiksiniz!
Tanım niteliğindeki 1. entrysiyle aklıma:
(bkz: Facebook sayfası)
(bkz: browser oyun profili)
(bkz: Wiki sayfası)'nı aklıma getiren oluşum. içine beni de alıyormuş maalesef.
Buralardan böyle ceketsiz kaçmak geliyor...
Caylaktan iyidir yigidim.
içinde bulunduğumu yeni öğrendiğim örgüttür. ama 9 çokmuş be hacılar. geç gelmişiz.
sayısı 5.670'E ulaşan örgüttür.
dahil edilmediğim örgüt, örgütünüzü sikeyim diyerekten kaçtım ben.
en buyuk rakam biziz amk.akilli olun !!!!
örgüt üyesi olduğumdan haberim yoktu. ismimiz lekelenmesin?

insan olun biraz
gün geçtikçe neslimin yükseldiği örgüttür. sessiz sakince entry kasarlar, hepsi farklı sözlüklerden gelmiş veya ilk defa sözlük üyesi olmuş yazarlardır. kendi çaplarında eğlenen kişiler olarak eski nesillerle yarışabilecek yazarlardır. hatta bazı nesillere taş çıkartan yazarlardır. *
birçoğu heyecanlı gençlerden oluşmaktadır. sözlüğe yeni gelmiş olan herkesin yaşadığı gibi, yani hepimizin zamanında yaşadığı gibi büyük bir heyecan yaşamaktadırlar. bu heyecanın zaman zaman yanlış şeyler yaptırabileceğini elbette bilmiyorlar. o yanlışları yapa yapa öğrenecekler. hepsi de bizim bebeklerimiz. onları sevmeliyiz, içimize almalıyız. oohş.
götümle güldüğüm örgüttür.

şaka mısınız lan siz?

(bkz: zeka seviyesi düşük örgütü) ohşş serbest çağrıştım.
2012' nin içinde 1 sıfır var. At o sıfırı ne kaldı ? 2-12 = 10 dan bir çıkar 9. nesil yazar.
sözlüğün bütün nesilleri dahil olmak üzere bu örgütün de başkanı ve kralı bellidir.***
fiziki olarak içinde olsam da zihinsel olarak içinde bulunmayacağım örgüt, size hayatta başarılar.
(bkz: dokuzların örgüt kurup sözlüğü ele geçirmesi)