bugün

bu virüs muhabbetine ayyuka çıkan triplerdir.
Zekiler mi aptallar mı bilmiyorum. Bi ev arkadaşım vardı tıp 4. sınıf okuyor. Haftanın her günü sabah 8 gece 1 okul hastane kütüphane üçgeni arasında dönüyordu.
yavaş yavaş azalıyor bu tripleri. 1990 öncesi sigortalı sayısı az idi. yeşil kart uygulaması yaygın değildi. devlet hasanesi doktorları kendilerini akıllı ve karizmatik görürlerdi.
görsel
Bunu anlamıyorsan konuşmayalım.

Haklı triplerdir zira ben düşük iq lusunu görmedim.
zekiyim tripleri mi? bunu hasta olunca tekrar konuşalım şimdi aç ağzını "aaa" de bakiyim.
Zeki olmayan adam tıpba girer mi.
her doktor için söylemiyorum ama içlerinde egoist kibir abideleri var. iyileri efendi naif kibar olanıda.

mesela hastahanedeyim muayne oldum doktor başka bölüme görünmen lazım uzman biri tarafından dedi elime kağıt yazdı doktorun adını verdi git bu bölüme dedi ve gittim doktor kusura bakma bugün yoğunum asistanım baksa olur mu dedi naifliğe inceliğe bak. bende tamam hocam dedim.

gittim asistanına surat mahkeme duvarı söylenmeye başlandı bıdırdanıyor niye geldin polikinlik katına niye gitmedin. doktor uzman bir doktor görmesi gerekiyor dedi bende geldim dedim. kafama göre iş yapmıyoruz ya. hala söyleniyor yüzüme bile bakmıyor. sonra muayneyi yarıda bıraktı dışarı çık dedi hasta aldı o hastayı muayne etti. çagrılmayınca niye giriyim. sonra bağırıyor niye girmiyorsun diye. sinirlendim elim ayağım titriyor sabret dedim içimden. işlem bitti çıktım. yani bakmak istemiyorsan söyle bakamam de ya da yoğunsan randevu ver ben kölenmiyim. bazı insanlar doktor olmuş ama insan olamamış zeki olsa ne yazar.
haklı çıkan tripler.

(bkz: altı yıl okunur mu)
oyleler, elbette zekiler ve çok tatlılar. onları seviyoruz.