bugün

ilerleyen bölümlerde mutlaka o gözlükler atılacak, üstten iki düğme açılacak ve makyajlar yapılacaktır. artık ezberlenmiş bir karakter klişesidir.
telefonla konuşmak için neden aynaya bakıp süslendiğine anlam veremediğim kızdır.
(bkz: zeynep anıl tatdıran)

lise aşklarını akla getiren bir tiplemedir.
cimcimedir.
Erkeklerin edebi yönlerini coşturan kızdır.* Arkadaşlık sitelerinde, özellikle Yonja da bol bol denk gelirsiniz.

"Amacım sana asılmak değil. Sulanmak, sırnaşmak hiç değil. Aslında amacımın ne olduğunu ben de bilmiyorum entel kız. Ama farkında olduğum bir şey var: sen ben, ikimiz, buraya fazlayız.

Bakıyorum etrafıma, tüm hemcinslerim sadece et düşkünü olmuş. Ruh yok, kalp yok, sadakat yok. Şehvet var sadece; aşk yok, tensel zevkler var, romantizm yok, anlık tatmin var, tutku yok, yalan sözler var!!!!! Kızlar farklı mı? Hayır tabi ki. Maddiyatın esiri , paranın kölesi, sahte gülüşlerin figüranı, yapmacık rollerin başrol oyuncusu olmuşlar.

ama sen...ilk anda dedim ki bu kız diğerleri gibi değil, değişik, ayrı bir kız...bakışlarından yaralı bir ceylana benziyorsun, bunu görebiliyorum. ne olduğunu anlayamadan, bir ormanın ortasına konmuş gibisin etrafında vahşi hayvanlar var, tuzaklar var. Ben seni o tuzaklardan kurtaracağım diye vaatte bulunmuyorum. Ben aslında hiçbir vaatte bulunmuyorum. Bırakıyorum su yolunu bulsun...sen beni bul...olursa beni dünyanın en mutlu kişisi yaparsın, olmazsa canın sağolsun, derim ki kalbimin karanlık ırmaklarını açamadım bu periye, derin vadilerini anlatamadım bu meleğe.

Bekleyeceğim ama ceylan gözlüm, bekleyeceğim nur bakışlım. yukarıdaki güç bizi burada buluşturdu, ona karşı gelmeyeceğim..."
ileride büyük olasılıkla dizinin en güzel kızlarından olacaktır.
(#20387455).
çok tatlı kız.
Diziyi anlatan kızdır, onun düşünceleriyle olayları dinlersiniz. Bakkalın oğluna aşık, liseye giden dizinin başrol oyuncusu kızdır.
ilerki bölümlerde gözlügü atacak kızdır.
telefonla konuşmak için neden süslendiğini anlamıyorum.
ileriki bölümlerde terlikleri ayağından atacak kızdır.
salağa benziyo bu kız lan diziye bile sokmalarına şaştım.

(bkz: sanki liseli pavyon orospusu)