bugün

sözlük yazarlarımızdan, basın emekçisi "dobrowski" kardeşimize yapılan silahlı saldırıdır. çok şükür hafif yaralı olarak kurtulmuştur.

olay sonrası bursa valisi şahabettin harput yaptığı açıklamada, saldırının faillerinin "çembere alındığını" ve artık "bıçağın kemiğe dayandığını" söylemiştir.

http://www.haberturk.com/...eklerken-basindan-vuruldu

alternatif başlık: dobrowski dobrowski oldu...
aynı hain, küçük bir çocuğu da kolundan yaralamış..
gazeteci, kadın, çocuk demeden ateş ediyorlar hainler..
beyefendi ve iyi kalpli bir arkadaşımızın başına gelmiş hain saldırıdır. kendisine gönülden geçmiş olsun.
uludağ sözlük'ün gerçek yazarı, gazetecisi, büyük insan, büyük galatasaraylı onur kıdan kardeşimize yapılmış saldırıdır.

hainler cezasız kalmayacak, bunun hesabı sorulacaktır.

(bkz: onur kıdan)

(bkz: dobrowski)

(bkz: dobrowski nin omuzları)
" hür basını kimse susturamayacak, karanlık güçlerin hedefinde bu kez ben vardım. bir dobrowski gider, bin dobrowski gelir" şeklinde bir açıklama yapan yazarın başına gelen olaydır.

büdüt: imla.
sözlük yazarlarından pseco yürütülen soruşturma kapsamında göz altına alınmıştır.

kendilerini facebook'ta sürekli kavga halinde görüyorduk. "senin gazeten mi daha iyi, benim gazetem mi daha rerörö" şeklinde...
ülkenin yaşanamayacak hale geldiğinin ispatı olan bir saldırıdır ayrıca. çok çok geçmiş olsun, pek ümidim olmasa bile şehir magandalarının acilen yakalanması hepimizin ortak dileği.
kınadığımız(başka bir şey yapamıyoruz) ve ilgili kardeşimize geçmiş olsun dediğimiz alçakça olay.
#16547167 şüpheli kapsamında gözaltında alınmıştım ve az önce bırakıldım. birkaç polis memuru ayrıca benimle arkamıza türk bayrağını da alarak fotoğraf falan çekildiler. sonra da saldılar. şüphelinin boyu 186 cm imiş. ben 187 cm'yim dedim ve bırakıldım.
bu arada dobrowski'nin vurulma anı kameralarca kayıt altına alınmış.
http://www.youtube.com/watch?v=hxUn85cTQLw
basına olan baskıların geldiği noktadır.

geçmiş olsun diyoruz. magandalık almış başını gitmiş.

lan zaytung haberi mi bu, herkes taşşağa almış.
kardeşimin başına gelenleri yeni öğrendim. geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
bir daha yasanmamasini umdugumuz uzucu olay. gecmis olsun, acil sifalar diliyorum.