bugün

Baslıgının aslında dis hekimi ve tıp fakultesi ogrencilerinin birbirini sevmemesiolacakken 45 harf sınırına takılan baslık.
Sebebini anlayamadigim bu olay ozellik bu 2 fakultedeki hemcinsler arasinda maksimuma ulasmistir.karsit cinsler arasinda ise tersi bir yakınlasma gorulur.incelemeye deger bir konudur
tıp fakültesini kazanamamış, diş hekimliğinde okuyan bünyenin ulaşamadığı ciğere mundar demesi; ve tıp fakültesinde okuyan bünyenin de diş hekimliğinde okuyanları aşağılaması nedeniyle oluşan negatif sinerjidir.
dişci eziklere kapak olan durum,

edit: tabiki şaka yapıyorum dişciler, gelin öpeyim. Çapa ctf arasındaki sevmeme durumu daha fena bu arada.
Diş hekimliği okuyanların %90'ı tıp fakültesi kazanamadığı için o bölümdedir ve içlerine oturmuştur kazanamamak. Bu yüzdendir tıpçıları kötülemeleri.
(bkz: onların amına koyayım çok ayıp ediyorlar)
kompleksli dişçi egosu yüksek tıpçı arasındaki sevimsizliktir.
dişçinin bir de tıp geldiği halde diş hekimliği tercih edenlerini unutmayınız.sonra ezikliğin allahını yaşarsınız.
çok da yakın olmayan dalların olayıdır. tıpçı bizim yaptığımız işi tabi ki yapamaz.ama ben askerde baştabiplik yaptım. bu cevap herkese yeter. hadi gidin tus çalışın bakıyım.
dişçiler ayrıca kendilerine dişçi denmesini de sevmezler. Diş hekimi diyecekmişiz beyzadelerimiz öyle buyuruyorlar.
Bi de benim çok sevdiğim dişçi arkadaşlarım var demek istediğim kötü insanlar değil, altı üstü on puan eksik yapmışlar canım lysde.
bu drler tababet kanunundan bihaber oldukları için dişçi ve dişhekimi ayrımını bilmezler.asosyallik cehaletle birleşince sonuç ortada. yazık.
ilginçtir. biz tıpçı dişçi diye ayrımcılık yapmayız. kız olsun yeter. *
biz ikisini de sevmeyiz efendim.