bugün

oral seks yapamayacak olan insandır. aids falan bulaştırır vajinal yoldan aman diyelim aman. ha bir de kesinlikle erkektir o. çünkü kızların dişi kirlenmez, sararmaz.
kemik rengi sari olma ihtimali olan insandir her sari disliye hela tasi gibi disin var demeyin.
samsun ya da maltepe içen insandır. açtır açıktadı,r kömür ve makarna yardımı alan beybiliboydur.
Benim surekli cevremde olan bi tiptir.

Sabah dislerini fircalamayi unutuyorum diyor bizi hic dusunmeden.

Hayir yani hic mi gulerken irite olmuyorsun be canim.

(bkz: cevremden nefret ediyorum)
Öpülmeyecek insandır. Leş gibi kokar agzı ak.
Dış görünümü hoş olsa da o dişler leş gibiyse eğer kendisinden tiksindiren insandır.
diş fırçalama nedir bilmeyen mikrop yuvasıdır.
açacağın başlığı sikeyim gece gece yapılacak iş mi şimdi bu.
bazıları vardır ki dişini kazımaya çalışsan mala gerekecek.

lan hiç mi fırçalamayınca rahatsız olmuyosun sen ya.

ilginç doğrusu.
Sigara ve çay'dan dolayı sararmış ve ve görülmeye tahammülü kalmamış dişleri ile asla karşı cinsle öpüşemiyecek. Insandır.
sigaradan dişleri çeyrek altın gibi olmuştur.hatta kasımpaşa helasının tuvalet taşına dönmüştür.
hunharca gülen dayıdır.
Evlat olsa sevilmez.
tamam sarı olabilir bi şey demiyorum ama bi pislikten sararmıştır bi de ten renginden kaynaklıdır. dikkat etmek lazım.
Macun isteyendir.
opusurken insani hayattan sogutur.
en iyi olduğum arkadaşımın sahip olduğu durumdur. çok iyi, mükemmel bir insan fakat cebinden paketi eksik olmaz. dişleri desen sapsarı. arkadaş o dişlere bir fırça vur gözünü seviyim ya.
misvak kullanın
hem sünnet işlemiş olursunuz
hem dişleriniz her zaman temiz olur.
Dişlerini önemsemeyen insandır.
emre altuğ'un eve giden yol 1914 filminde oynadığı tiplemeyi akla getirir.
Ağzıyla kuş tutsa, karizmasını düzeltemeyecek insandır.
Ağzıyla kuş tutmasın zaten, yazık kuşa!!!
insanı soğutur. konuşmak istemezsin.
bir de leş ağzıyla dibine girerek konuşur ya, o an intihar etmek istersin.. Leş insandır.
Dişsiz kalması kendi tercihi.

Önemli olan çevreye verdiği zarar. Buna hakkı yok.
sevdiğimiz insan tipi.