bugün

çok tatlı taraftar grubu.
yine gündemler, inönü'de ses olacaklar.

http://uludagbesiktas.blo...01/inonu-ask-kokacak.html
bir kuş türünün dişisi.
barbaros meydanında kartala sevdalı kızlar. *
yarın ki maçta inÖNÜYü inletecek olan kartallardır. Galatasaray maçında yer aldıkları misafir tribünde kapalıyla beraber çektikleri kartal gol gol gol tezahüratı kapasitelerini göstermiştir. Hadi kartaliçeler. ojeli tırnaklar üçlüde göstersin kendini.
an itibariyle beşiktaşım koyunca hopluyor bursa şeklinde tempo tutmuş taraftar. çok iyisiniz kartallar.
erkek egemen tribün lugatını bir kenara bırakamamaları ne kötü.
her ne kadar beşiktaşlı olmasam da, tribünlerden gelen ince ama güçlü bayan seslerini duyunca hoşuma giden kartallardır.
seksi kizlardir, kucaga yakisirlar. (bkz: ohyssss)
an itibariyle "fener gol gol gol 30 sene oluyor" tezahüratını yapmaktadırlar. *
Takımları Gibi Kendileride kolpa olan Taraftarlardır. Taraftarlıkları Sözdedir.

iki resim arasında ki 40 bin Farkı Bulun.

görsel
erkek kartallar kadar biliçli taraftarlardır. zira bu akşamki maçta kendi takımlarının lehine tezahürat yapmaktan çok fener aleyhine slogan atmakla meşguller, ilk 2 nin belli olduğu yerde 3. olma ezikliğine mahkum yaşamanın ne olduğunun bilincindedirler.

bu arada dişileri de iyi inliyor bunların bi desibel rekoru daha gelebilir, oyyyş bi hoş oldum.
(#14234986)
her nekadar beşiktaşlı sözlük yazarları durumu kıvırmaya çalışsada dişi kanaryaların eline su dökemeyen cılız kadın taraftar grubu. bu akşamki durumun vahametini kabulleniniz efendim. pasifsiniz işte.
Saygın Ersin' in Yedi Kartal Efsanesi adlı kitabında yer alan fantastik bayan karakterler. Bengi hatun ve niran hatun başlıcaları.
başka takımların bayan taraftarları ile kıyaslanmasına gerek olmayan taraftar grubudur. beşiktaş'lı olmaları yeterlidir , gerisi teferruattır.
Kadın kelimesini duyunca aklına sikişten başka bir şey gelmeyen ezik abazaların kin kustuğu taraftar grubu. Bu gece 3500 kadın taraftar, çoğu karma taraftar grubuna ders vermiştir tribün mevzusunda.

Ayrıca birader oyhhşş diyesin varsa, imkanın da varsa git gerçek hayatında oyhhşla. Buraya neden akıtıyorsun senelerdir akıtamadığın pisliğini??
(bkz: kapalı tribünde karılar kızlar)
beşiktaşlı, akıllı hatunlar için söylenir.
futbolda ki şiddeti medyanın nasıl körüklediğinin bir kanıtıdır.
akşamdan beri gerek sanal gerek sosyal medyada o kadar göklere çıkartıldılar ki görenler duyanlar harbiden birşey sanacak.
erkek egemen futbolda küfrün, şiddetin azaltılmasına mesaj olması için kadın taraftarların stadlara alındığı biliyorduk biz, oysa akşam ki maçın 16.dakikasında 3 bin dişikartalın "inönü'de nasıl si.tik ananızı" tezahuratları pekte bu amaca hizmet ediyor gibi değildi. geçen yıl dolma bahçe muharebesinde başına gelen bira şişesinin suçunu bursaya atan kadın ne demişti? "bunlar hayvan" manşetlerden inmemişti, bira şişesini atan ise beşiktaş taraftarlarıydı, elinde pala polise sallayan bursalı yine terörist diye manşetlerden inmedi, hedef gösterilen yine bizdik. neyse.
2200 kişiydiler ve 55000 taraftarımsı bayandan daha fazla desteklediler takımlarını.taraftarlık ruh meselesiymiş demek ki efendim.cinsiyet farketmiyor.zira fenerbahçeli taraftarların erkek olanı da, kız olanı da, beşiktaş taraftarının yanına yaklaşamıyor.~yazık-

bir gün bir akhisar maçıydı, eski açıktaki tribün lideri neden bilinmez gelmemişti maça.hıyarın biri de bunu fırsat bilip sete çıkmıştı üst tarafta esip gürlüyordu sürekli arsız adam, millete artistik yapıyordu devamlı.biz onca erkek bu herife ve tavırlarına kıl olmamıza rağmen, "ulan altı üstü 90 dakikalık bi maç, muhatap olmayalım şu terbiyesizle" diye içimizden geçirip biraz da tırstığımızdan olacak, adama laf edemiyoruz ama rahatsızız da.sonra tribünden bir ablamız geldi bu adama "in lan aşağı sikerim senin belanı" diye bağırdı.çok şaşkındık.acaba maç başından beri esip gürleyen, şekil şukul yapan tribün davarı bu yaklaşıma karşı nasıl bir reaksiyon gösterecekti?

ne yapsa beğenirsiniz?süt dökmüş kediye döndü hırt, kuyruğunu bacaklarının arasına sıkıştırmadığı kaldı bi.sonra kapalıdan birkaç kişi gelip bunu aldılar tabii.

velhasılı kelam, öyle caddeci fenerbahçeli hanımlara, nevizade hatunlarına benzemez.böyle indirir adamı setten.

bu yüzden manito tercihlerimde daha çok rakip takım taraftarlarını dikkate alıyorum.çünkü söz geçmez dişi kartala.

beşiktaşlı olmayan hanımlar #eqlesin
Yüksek bölgelerde yaşayan, kanat açıklığı geniş, etçil kuş türünün dişi olanlarıdır.
çoğunun çirkin olduğu gözlemiştir.
hiçbirinin cadde motoruna benzemediği görülmüştür.
hepside çok güzel, içten ve de coşkulu kızlardır. üstelik 90 dakika susmadılar(hala inanamıyorum) hepsinide çok ama çok sevdim. ayrıca hepside hoş giyinmişlerdi. göze batan hiçbir yönleri yoktu.
güncel Önemli Başlıklar