bugün

karbonat kullanmayin .

ben kullandim dişlerim zayifladi ve kiriliyor .

sert bir sey yemeye korkar oldum bu yüzden .
Dişin doğal rengi tam olarak beyaZ değildir . Uyguladığınız tuz, karbonat gibi yöntemler dişi zamanla güçsüzleştirecek ve diş minesinin çizilmesine sebep olup daha kötü görünmesini sağlayacaktır.
beyaza boyama yöntemidir.
karbonat ve limon yazanlar neyin kafasını yaşıyor anlamak güç. ha ben diş minesinin amına koymak istiyorum diyen yapabilir
hakkında en detaylı bilgiyi (bkz: https://bit.ly/2MNIDno) adresinde bulduğum dişçilik işi. şarap ve kahve gibi boyayıcıların müptelası olduğum için rengi değişen dişlerim için düşündüğüm bir işlem aslında. gelişen teknoloji ile hiç de dişlere zarar vermediğini lazer destekli yapıldığında baya baya bembeyaz dişlere kavuştuğunuz bir teknik. ama yinede dişler için yapılacak en baba hareket günde 3 defa fırçalamak bence.
Karbonat denedim özel diş macunları denedim yok abi kemik rengim sarıya yakın demişlerdi diş yapım da bozuk gülmeye utanıyorum vallahi.
karbonat diş beyazlatma için iyi değildir. bence kullanımı da uygun değildir. diş minesine zarar verir inceltir. zımparalayan duydum ben zımparalayan.
Dişlerinizi en az günde 1 kere misvak kullanarak temizleyin sonuçları 1 ayda alırsınız.
--spoiler--
Sosyal medyada beğeni peşinde koşanlar, bu sefer de diş beyazlatma videoları yayınlamaya başladı. Bu videoların bazılarında kişi karbonat, diş macunu ve benzeri malzemeleri alüminyum folyoya dökerek dişlerine yapıştırıyor. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise dişlerinin beyazlığının sırrının muz kabuğu, karbonat, limon veya tuz ile diş fırçalamak olduğunu öne sürüyor...
https://bit.ly/3Hz2pLL
--spoiler--
çamaşır suyu birebirdir ama önce dişleri çıkarmak gerekir.
tuz ile fırçalamaktan siz siz olun uzak durun çünkü diş minesi çizilir ve daha fazla sararmaya başlar ayrıca diş minesine zarar verir.
Kimsenin gülüşünü alamıyorsam dişim beyaz olmuş olmamış umurumda değil.
Dişin kendine has yapısını zımpara gibi biseyle bozuyorlar biz de ooooo dişim bembeyaz diyoruz. Doğru fırçalama ve iyi bir macunla günlük diş fırçalayın buna ihtiyaç kalmaz . Arada misvak da kullanılabilir.