bugün

Buna diş diyenin kulağı ağırmamıştır Amk. Diş ağrısı ne la bunun yanında.
kulak ağrısı alır. diş ağrısı bir şekilde ilaçla kesilir ya da tahammül edilir ama sağlam bir kulak ağrısında yüzünün o yanı felç olmuş gibidir su içmek için dudaklarını aralasan 3 diş ağrısına bedel ağrı çekersin.
kulağ ağrısı çok daha zor ve katlanılmazdır en azından benim hayat tecrübelerim bu yönde.
Şiddetli bir patlamadan dolayı sol kulağımda %60 işitme kaybı var. Bir hafta boyunca her gün içinde biriken kanı temizlediler. Sabaha doğru o kadar korkunç bir ağrı oluyordu ki. Sanki kulağımın içine ritmik darbelerle inşaat çivisi çakıyorlarmış gibi oluyordu. O an Bırak mantıklı cümle kurmayı herhangi bir kelimeyi dile getirip imdat bile diyemiyordum. Hemşire yardım butonuna basınca kırmızı saçlı bir hemşire gelip havasını aldığı enjektörü kulak memesinin altına saplıyordu. Hemşire iğne yaptıktan sonra giderken perspektifle izah edilemez bir şekilde götü kocaman oluyordu sonra ben yatağın içinde küçülüyordum. Yatak o kadar büyük geliyordu ki yanıbaşımdan su almak için yatakta koşmaktan nefes nefese kalıyordum. Bazen canım sıkılınca su bardağında yüzüyordum. insanlar niye sırılsıklamım anlayamıyordu. Sonra bir doktor geldi bardakta yüzmeyi yasakladı da ıslak ıslak gezmekten kurtulduk!