bugün

apranax.
majezic.
largopen + majezik.

12 saat arayla tok karnina ikisini birlikte yutun.
Amoklavin 1000 mg olan antibiyotik, her bünye kaldırmayabilir. Yanında novalgin 500 mg ağrı kesicide kullanılırsa kafa yapar, uyku getirir. O lanet ağrıyı keserler. Evlerden uzak olsun. Şifalar dileriz.
nane yağı. uyuşturucu etkisi vardır.
ne desem boş. sonunda doktora gideceğiniz için şimdilik acınızı hafifletecek ilaçlardır. başıma geldi ondan bu kadar hüzünlüyüm.
(bkz: aproxil)

yararını göreceksiniz. augmentin çok kuvvetli bir antibiyotiktir. eğer diş hekimi korkunuz varsa he bir de apse için augmentin kullandı iseniz, ileride vücudunuzdaki bakteriler bu antibiyotiğe karşı bağışıklık kazanabilir. o zaman dişten kurtaralım derken öbür taraflardan kıvranırsınız. aman ha.
ağrı çekmeye değmez kesinlikle. 2 ay boyunca diş ağrısından uyuyamadım. baktım hapla falan olacak gibi değil gittim dişçiye. sonuç olarak yaklaşık iki saatte ağrıdan kurtuldum. çektiğim acılara değdi mi? kesinlikle hayır. gidin dişçiye kurtulun derim. yazık etmeyin kendinize.
(bkz: rakı)
(bkz: zeytin ezmesi)
beni en son "ulan harbiden kafamı şu duvara vursam geçer mi bu 20 lik diş ağrısı?" diye düşündürten ağrıyı kesen iki tane ilaç oldu

1- rovamycine (antibiyotik)

2- iki adet almak suretiyle dolorex 50 mg (ağrı kesici)
(bkz: antifriz)
ibuprofen icerikli agrı kesiciler.
(bkz: morfin)

dişçilerde verilir ama sonra 4 saat mal gibi bi ağıza sahip olursunuz.
rakı iç.
arvales başt tacıdır.

Dişinol ağrıyı hızlı kesme ve hissizleşme için idealdir ancak etken madde açısından sakıncalı ilaçlar arasındadır,diş etinde yanmaya kadar gidebilir, kullanılmamasında yarar vardır.
Yoktur. Hiçbir ilaç diş ağrısını geçirmez.
efendim ağrımayan tarafla sarımsağı ezip ağrıyan dişin üzerine koyun, gayet etkilidir. çok denedim , son kararım bu.

not: ağzında 13 dolgu taşıyan biri yazıyor.
(bkz: majezik)
Her derde devadır kendisi.
20lik dişlerimi majezik sponsorluğunda çıkardım ben.
kafanızı kesin. ben böyle yapmıştım. geçirdi.
bir diş sarmısak bas ağzına hiçbir şeyin kalmaz..
dişinol anında etkı yapar fakat, yanlıslıkla dokuldugu mıka dolabı erıtecek gucte oldugu da gorulmustur.
Aprol Fort veya Apranax Fort öneririm, klinik tecrübelerim de feedback i en iyi olan ilaçlar idi, ancak o çürük o dişten giderilmedikçe koltuğa mahkumsun kardeşim.
Arveles veya apranax forte. Başka bişey deneme. Ve dişçiye git.
Bizim orda sigara içerler faydası var mı bilmiyorum ama ben düzenli sigara içicisiyim ve dişlerim aşrıdığını hatırlamıyorum.
Parol.

Bekliyoruz etkisini.

Ölüyorum aq.