bugün

Katıldığım bir düşüncedir.Dizi izlemek hobi haline geldi.TV günümüzün en popüler elektronik aleti olsa da karşısında saatler harcanacak kadar önemli,değerli ya da yararlı değildir.
-şu dana kafasını getir. biber dizileriyle birlikte yiyecem.

ne var lan ben öyle anladım.
fatmagül ün suçu ne denen dandik dizi yayınlanmaya başlayınca tamam dedim gerçekten kafayı yemişiz...ulan binlerce bu türden olay oluyor her gün her saniye halk ne sesini çıkartıyor ne ağlıyor ne kafa yoruyor ulan nasıl insanlar var deyip geçiyor...salağız ki.
yoğun bakımda olan millettir. ülkesinin halı gibi ayaklarının altından çekildiğinin farkında değildir.
her ne kadar benim de tasvip etmediğim durum olsa da milletin demek hoşuna gidiyor ki izliyor.yapacak birşey yok.

(bkz: eğitim şart) dicem ama üniversite okuyan hatta mezun olan tanıdıklarım da var fatmagülü falan izleyen.
diziler ile gündemi meşgul edip, türk halkını koyun yerine koyanlar. efendim adamlar doğruyu yapıyor. bedava olan beyni almayınca halkımız tabi...
(bkz: aşırı dozda diziden zehirlenen toplum)
duygusal olarak her türlü uyuşturulandır.
gerçekler karşısında bile uyuşukluğunu üzerinden atamayandır.

insan doğasından kopup bayağılaşıyor, basitleşiyor, tek tip oluyor; herkes aynılaşıyor..
tepkiler bile dizilerdeki gibi oluyor artık, insanlar kendilerini dizi karakterlerine göre geliştiriyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar