bugün

dizilerde ülkücülerin olduklarından daha iyi gösterilmesi durumudur.

itirazım var arkadaş. adamlar katliamların allahını yaptılar hala bir iki adam bııçaklayan tipler bize dizilerde ülkücü olarak gösteriliyor. adamların ağızlarındaki kanlar hala sıcak siz kalkmış bir iki adam bıçaklayan serseri rolü biçmişsiniz. oysa ki onlar eli kanlı katillerdir.

(bkz: haluk kırcı)
(bkz: abdullah çatlı)
(bkz: mehmet ali ağca)
(bkz: mehmet gül)
(bkz: mahmut yıldırım)
(bkz: maraş katliamı)
(bkz: sivas katliamı)
(bkz: çorum katliamı)
(bkz: 6 7 eylül olayları)
6 7 eylül olayları'nı ve sivas olayları'nı ülkücülere mal etmeye çalışan beyinsizin birinin içine dert olmuş, gerçekte varolmayan durumdur.

ulan bari bahçelievler, balgat muhabbeti falan yap da, beyinsizliğin ortaya çıkmasın.

ayrıca bu beyinsiz zerzavat mahmut yıldırım'ı da ülkücü ilan etmiş. rahmetli mehmet gül'ü de ne olduğunu bilmediğimiz suçlardan dolayı katil ilan etmiş.

boşuna demiyoruz, solcu olmak için beyinle götün yerinin değişmesi gerek.
dünyadan bi haber kütüklerin anlamasının beklenmediği durumdur. zira kütükler ancak kütük olarak işe yarar.
dizilerin kitap okumak ve ülkücülük gibi iki zıt kutbu bir araya getirmesi sonucu oluşmuştur. zira buluşması gereken şeyler;
(bkz: ülkücülük)
(bkz: kütük)
(bkz: kan)
iyi kötü kavramı kişiden kişiye değişir dense anlarım da aynı şahıs abdullah çatlı'ya katil derken mahir çayan'ı kahraman ilan eder ya gel de delirme.
-abdullah çatlı katil
-niye?
-adam öldürdü o
-e mahir çayan da öldürdü
-olsun o milleti için vatan hainlerini öldürdü
lan orospu çocuğu bu ülkenin polisi, askeri, köylüsü, memuru mu vatan haini. o kahraman ilan ettiğin adam bunların hepsini de öldürdü. milletim için savunuyorum diyorsunuz sizin militanlarınızın yaptıklarına bakın. en azından hiçbir ülkücü geçip de çatışmayla alakası olmayan insanlara dokunmadı. sizleri öldürdü ki kusura bakmayın madem bir savaş başlattınız olacak o kadar. bana biz devlet düşmanıyız rejim düşmanıyız deyin eyvallah deyim de milletimizin savunucusuyuz diye gelmeyin sakın.
O bir penbe dizi kadar yalandır. Ülkücülerin yaptıklarını iyi göstermeye çalışan diziler tamamen mantık dışıdır.
bir de kendilerine bir gecekondu yapmak isteyen 5 ülkücü işçinin burun ve kulaklarını kesip işkenceyle öldüren onurlu devrimciler vardır. adana'da evlerinde televizyon izleyen 6 ülkücü öğretmeni tarayıp şehit eden yoldaşlar vardır. ama onların o şahane hikayelerini kimse anlatmaz.

ota boka bahçelievler örneğini veren zerzavat bunları bilmez zaten.

(bkz: ümraniye katliami)
(bkz: adana katliamı)
al işte bir mal da bu başlığı açan kafalar.

öncelikle kimseyi savunduğum yok ama bir rica minnet yine şuna bakınız vereceğim, nolur okuyun lan bu kadar mı zor?

sonra da;

senin bu adamlardan ne farkın var solculuğu che t-shirtu giymek sanan ergen. her mantığa açık olmamak bodoslama etiket ve hareket yapmak değil mi eleştirdiğimiz. sen de aynı bokun lacivertisin işte.

1555inci kez tekrarlıyorum ama sorun değil ilkelerle geberiyorum ben, her ideolojinin mantıklı ve haklı yanlarını arayalım, kıyaslayalım haksız bulalım gerekirse ama hakaret etmeyelim hele hele tüm herkesi tek torbaya koymayalım.

hayatımda cok sahane beyfendi ülkücüler gördüm ben, hatta kız kardeşinin yanında işinden evine dönerken, taramalılarla solcular tarafından öldürülen erkek kardeşi kör kalan adamlar biliyorum, ama bunu tüm bir ideolojiye mal etmiyorum hepsi şerefsiz katliamcılardır demiyorum ama bu yönünü biliyorum, ülkcelerinde onlardan geri durmadığını bildiğim kadar.

bende filmlerde solcuları hak savunucusu çiçek çocuklar kadar masum gösterilmesine tırt oluyorum herşey eşit olsun iki taraf için de. çünkü biz biliyoruz ki şuan karısı akp milletvekili olanlar zamanında odtü yü zincirlerle kapatmış gelen öğrencileri döverek göndermiş solculardı.

şuan ki çoluk çocuğun oynadığı reisçilik oyunu ve onların cahil saldırgan tavrı sizi haklı gösteriyor sanmayın çünkü bu işlerin dünü bundan daha kanlı ve iki taraf için de eşit vahşet içeriyordu, biraz araştıralım hayatta bir kez olsun kendimizde yanılma payı bulalım bu kadar zor değil.