bugün

türkiyede yayınlanan dizi ve filmlerin çoğunun toplumun ahlakını bozduğu gerçeğidir.

zina edenmi dersin, apaçık ana bacıya sövenimi dersin. nedir bu yahu? bu şerefsizliğe kim dur diyecek. bu yetmezmiş gibi birde yurtdışına ihraç edip başka milletlerinde ahlakını bozar olduk.

rtük v.b kurumların artık buna dur demesi gereklidir. sadece uyarı değil kapatma cezalarıda var olmalıdır.
alışıldık durumdur.
televizyonun kumandası ve elin sikden çekilmesi bir çare olabilir... hatta televizyonu at evinden be hey dingil. bana göre aptal, sana göre zina kutusu...

neden evde tutuyorsunuz ki?
yadsınamaz bir gerçekliktir.
cem yılmaz'ı akıllara getiren olmayan sorunsal.

- senin çocuğun onlara özeniyorsa o çocuğu aldırmakta fayda var.

burada başbakan devreye giriyor ve kürtaj yasak diyor.
eee o zaman çocuk yapmayak yaa. mazallah şu televizyondakilere filan özenecek kadar mal olur. zira çok bozuk bu diziler. korkarım ben babası gibi angut olur da özenir bu tiplere. halbuki "aaa bu kötü adam ya, böyle olmamak lazım" diyecek kadar akıllı bir çocuk doğurmalı. ama benden öyle çocuk çıkmaz yaa.
senin ahlakın tv dizisiye bozuluyorsa dizi ne yapsın diye sorulabilir.
dizilerden o kadar çok etkileniyorum ki:
-artık polat gibi kurşun geçirmiyorum,memati gibi milletin kulağını kesiyoru,
-ertesi gün ben bir mafyayla dalaşıp gizli köşelerde para kazanmak için dövüşüyorum.
-babamla fırıncı açtık. adı çiftinoğlu.
-evde harem kurdum.
-sonra babam vezgeçti kaptan oldu, almanyadan bir helga getirdi bizi evden attı.
gibi şeyler akla gelir.
türk dizilerinde olan genel sıkıntıdır. genelde ailelerde bozulmalara neden olabilir. örneğin yaprak dökümü, eve düşen yıldırım gibi diziler. bir ara yaprak dökümü tarzında bir dizi daha çekilecekti kaldırıldı. tutmadı heralde ya da rtük yasak koydu.