1. 1.
  kolumuzun alt ve üst bölümlerini birbirine bağlayan eklemin arkası

  aynı zamanda vücutta çürümesiyle karizma yapan ve bu özelliğe sahip olanların takdir edilmesine yarayan tek böldedir * * * * *
  1 ... azre
 2. 2.
  dil ile yalandığında tüm isteklerimizin olacağı rivayet edilir. sayısal için kolumu kıracağım,çok emin olamıyorum...
  aynı zamanda kadınların dirsekleri dikkat ettiğim bölgelerdendir. bir hatun ne kadar güzel olursa olsun dirsekleri siyahsa bitmiştir.
  2 ... karga
 3. 3.
  tek taraflı döner, kasarsanız daha da döner. ama bunun karşılığında size karşı göstereceği tepki en basitinden kırılmak olacaktır.
  ... kelly
 4. 4.
  akış ölçüm sistemlerinde kullanılan bir çeşit ölçü aleti. bu alet, akış sisteminde, akışkan bir dirsekten geçerken, dirseğin dış çapına uyugulanan basınç merkez kaç kuvvetinden dolayı iç çapın basıncından büyüktür.. bu iki basınç arasındaki fark, akışkanın hızıyla doğru orantılıdır. bu basınç farkını, basınç transmitteri ile ölçebiliriz. bu ölçü aleti piyasadan çok ucuza temin edilmesine karşın kullanımına dikkat edilmelidir. yapılan ölçümlerin doğruluk payı ise fazla yüksek olmadığı gibi ölçülen sıvının kirli olması bu aleti tıkıyabilir.. buda yalnış ölçümlere sebep olur.
  1 ... vladurakul
 5. 5.
  insan vücudunun kol kısmında yer alan ne üdüğü belirsiz hede.
  ayrıca son derece garip bi hededir ki; birisi dirseğinizi bütün gücüyle ısırsa ya da cimciklese hiçbir acı hissetmemekle beraber, aynı dirsek kapıya falan vurunca elektriklenme diye tabir ettiğimiz adamın canına okuyan bir acı yaşatır bünyeye.

  bi de kadınların son derece ilgi gösterdiği bir bölümdür dirsek.
  seneler, seneler önce bir masal yayıldı ortalığa: rivayet odur ki dikkatli bir erkek seçeceği kadının ilk önce dirseklerine bakarmış, çünkü dirseklerine bile özen gösteren bir kadın her yerine özen gösterirmiş zaten.
  işte bu öykü yayılıp kadın kısmının kulağına geldiği günden beri tüm kadınlarımızın kremlerle ovup, kokulu yağlarla mıncıkladığı uzuv ya da organ ya da hededir dirsek..
  3 ... ille de heaven
 6. 6.
  Vücudun en tehlikeli bölgesi.Özellikle Muay Thai veya Kick Box ** eğitimi almışsanız atacağınız bir dirsek ile karşınızdakinin birkaç ay çenesinde platinle gezmesini sağlarsınız.
  ... waffen ss
 7. 7.
  bir yerlere en çok çarpılan * vücut parçası.
  küt diye pencerenin kenarına geçirdiğiniz zaman sevgili dirseğinizi, saatlerce sızlar.
  çok beceriksizim lan.
  1 ... birdamlaumut
 8. 8.
  kadınlar erkeklere kıyasla kollarını 6 derece daha fazla açabildiği 3 kemikten oluşan eklemdir.
  ... helikopter
 9. 9.
  erkeklerde meme hissetme organı.
  gözü kapalı bir erkek dirseğiyle çok rahatlıkla memeyi hissedebilir.
  milyon tane şeye dokunsun (bomba, bok, pamuk, v.b. ) ama arasında kadın memesi olsun. hemen ayırt edebilir.
  ... imkansizligin kekremsi tadi
 10. 10.
  kolları iki bölüme ayıran eklem.
  ... selia