bugün

insan gibi insandır.
taci, dudu'ya söylerim o klavyeyi elinden alır

görsel
Teşekkür ederim yazarı güzel yazıları var koştursun dursun.
Kendisini severim ama iki noktada eleştiriyorum. Birincisi herkesle iyi geçiniyor, galatasaray’ a hakaret eden adamla bile. Oysa zamanı gelince sert çıkması gerekiyor. Bu tavrını beğenmiyorum.
ikincisi takımdaşlarına her zaman destek vermiyor. Hatta bazen onları olumsuz eleştiren entryler girmesi anlaşılmaz. Çünkü artık saygı, samimiyet, öz eleştiri, centilmenlik bitti. Ya tam olarak galatasaraylısın ya da değilsin.
Bu iki yönü dışında sevdiğim yazardır. Ama bu iki alışkanlığını hep eleştireceğim.
iki insanın birlikte iyi anlaşması her ikisinin de hatasız olmasından değil hatalarını hoş görmekle mümkün de olabilir diye bir söz vardır.
Gözü kör fanatik, kendi takımına sevgi göstermek yerine başka takımlara nefret gösteren galatasaraylı da olsa hazetmem ve tasvip etmem.
ya galatasaray lısın ya piçsin düşüncesinde hastalıklı bir kafaya sahip abberline itinin eleştirdiği yazar.

kulak asma kardeşim. sevdiğimiz bir yazardır.
Her fanatikle iyi geçinmesi samimi olmayan yazar. Adam galatasaray’ a hakaret ederse ayarı vereceksin. Galatasaray’ a fetöcü diyene “ adam gibi adam “ yazmayacaksın. Bu yönlerini eleştiriyor ve beğenmiyorum. Hangi iyi geçinmeden söz ediyorsun ? Bitti artık dostum. Dostluk, centilmenlik bitti. Artık takımdaşını savunup yeri gelince rakibini donuza ekleyip ayarı vereceksin. Bu kadar iyi niyet sadece sana zarar verir. Sana dostça tavsiyem yeri gelince donuza ekle, kavga et, çıldırt. Artık fair play yok. insanlar sadece birbirini kırmaya bakıyor. Senin iyiliğin için bunları belirtiyorum, seni düşünüyorum, ister inan, ister inanma.
iyi bir yazar. Ama abartılı ve anlamsız yere iyi niyetli... gerek yok buna.
(#38321896)
(#38321883) galatasaray a fetocu diyene ayarı vermiş olan yazardır. Daha ne yapsındır. Sadece kafayı çok fazla futbolla bozmuyorum. Futbolu değil galatasaray'ı seviyorum.
Son zamanlarda desteğini göremediğim için üzgün olduğum yazar. Umarım zamanla bir şeyler değişir.
görsel
kimi neden üzdüyse af dileyen yazar.
savcılığa vereceğini iddaa ettiği entryi beğenen yazardır kendileri *

görsel
nick altıma entry gireli aylar geçmiş yeni gördüm. buradan teşekkür ederim kendisine geç de olsa.
görsel
bir açıklama yapmak isteyen yazardır.
nar sözlük te adıma açılmış olan bir başlık var. o başlığın benimle bir ilgisi yoktur.
beni uyaran bir arkadaş sayesinde öğrendim yoksa o sözlüğü okumak için uğramam bile.
hayatımda bizim sözlük dışında başka sözlük hesabım olmadı. tek yazdığım bizim sözlük.
bazı konularda bilgisi olmadan entry giren uuser.
bazı konularda bilgisi olmadan entry giren uuser.
Farklı duygular yaşatan yazar.
Bazen seni şuursuz futbol fanatiklerine ve trollere karşı destekler, sevinirsin.
Bazen de desteğini göremez hatta öyle bir entry girer ki olumsuz etkisi olur sana üzülürsün.
Yine de kendisini severim. Bazı şuursuz fanatikleri eleştirmese de, bazen destek vermese de sevmeye de devam edeceğim.
deliyle deli olan yazar.
Aktrollerle aktroll olmayacak yazardır. Donuz listesindeki aktrollerden en demlisinden çay isteyen yazar.
alkolik oldum ve kalasnikov ile beraber aynı gün çaylak edilen üçüncü düzgün adam.

Milli manevi değerlere küfür eden piçler ise hâlâ aramızda.
gelişini seri oylarıyla belli etmiş bir yazar tekrar hoşgelmiş.
yine saçmalamasa bari.

edit: ispat et lan. ifitiracı karaktersiz. umarım silik yersin.
Çaylaklıktan yeni çıkmış ve 5 günlük esaretten sonra özgürlüğüne kavuşmuş olan yazardır.
''Yine saçmalasa bari'' derken kendimden 19 yaş küçük birine Orospu demiyordum heralde yada üstteki yazarın entrysinin aynısını yazıp'' bilgisi olmadan entry giren uuser'' demiyordum true bey.
sevdiğimiz bir yazar kardeşimiz.
kız olmayan yazardır. boşuna yürümeyin zaman kaybı olur.