bugün

Röportaj adam videosu tadında orijinal Show tv haberi.
Aday kendinden başka herkesi suçladı ama bir gerçek var ki yani başında oturan eğitmen de de hem gaz hem fren pedalı var. Hemen frene basmaliydi. sinav heyecanı denen bırsey var kaza riskini öngörmeliydi.
Haberin sonunda olay özetlenmiş, sınav günleri kasko istiyorlar.
Umarım bu çocuk tır şoförü olmaz.
Araç uçarken eğitmen ne yapıyormuş merak ettim ki; ön koltukta onların müdahale etmesi için pedallar var.
bana direksiyon sınavımı hatırlatmıştır. yol çalışması nedeniyle son anda sınav düzergahı değiştirilmiş, gecekonduların içerisindeki bir ara cadde seçilmişti. yolları da kötüydü oranın. önümdeki kadın aday direksiyon sınavı anında u dönüşünde direksiyonu toparlayamayıp heyecandan bir de gaza basınca yol kenarındaki çukura ( burada bir yol çalışması yapılmış önceden) girmişti. hemen arkasından geldiğim için önümde gerçekleşen bu ani durumu görünce benim de dikkatim dağılarak vites düşürmeden u dönüşü yapmıştım orada. şansıma vites kurtardı ama sınav görevlisi sitem ederek "vites nerede abicim, vites olayını unuttun orada" demişti. ben de, önümdeki aracın yarısı çukura girince hem o u dönüş yolu iyice daraldı hem de dikkatim dağıldı demiştim ama yine de ciddiyetlerini bozmamışlardı. neyse ki geri kalanında iyi bir iş çıkarttığım için (90 vermişlerdi) ilkinde geçmiştim. önümdeki çukura giren o aracı da iteleyerek çukurdan çıkarmışlar.
Bu sınavlarda ayda iki kez komisyon üyesi olarak görev alıyorum ve ön koltukta otururken aracı kullananın ehliyet sahibi olmadığını ve tam olarak işi bilmediğini unutmadan ayağımız fren pedalında yola devam ediyoruz. En ufak bir sapmada hemen hem direksiyona hem de pedalla müdahale ediyoruz. O aday şeritten çıkıp kaldırımın tepesinden aşağı uçana kadar yandaki üye acaba napıyordu ben onu merak ediyorum.
"hoca bana taktı yaeaeaa" sendromuna yakalanmış adaydır. adaylıktan öteye de gidemeyecek gibi. bizim için hayırlı haber tabi trafikte zaten bunlardan binlerce var.
Yahu sen sürücü adayısın. Arabayı uçurmuşun onu bunu suçluyosun. Hayret bişey.
https://m.youtube.com/wat...NP0Y&feature=youtu.be

Çocuğu dinledim.aractakiler ve araba suçlu. Çocuk tamamen suçsuz * .