bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    dun gece ruyamda sozluk kasıyorum. entryden entry başlıktan başlık beğeniyorum. bir gecede 1000 entrye ulaşmak için yanıp tutuşuyorum resmen. hz muhammedin hayatıymış, 12 imam, aleviler kimdir, alkol yudumlarken cehennemin ateşiyle şorul şorul terlemek, cehenneme en önde girecek ünlüler, imam nikahlı eşini döven erkek, içimizdeki kafirler, doldurdukça dolduruyorum. en son sağ tarafta hatim butonu çıktı. bastım yavaş yavaş hatim indirmeye başladım.

sonra bir tartışma çıktı ekşi sözlükten munafıklar akmaya başladı sözlüğe, yok şeytan sizi yiyecek, ruhunuzu çalacak, esescinin deccal olma ihtimali filan başlıklar açıyorlar. bizim sözlükte moderatör yok tabi. haşaa rabba eş sürmek gibi bir şey. neymiş benim entrymi silecekmiş. entrym için bir tek allaha borcum var demişim zaten girerken, ne moderatörü! neyse sonra bir iki iyi huylu cin çıktı ortaya, ekşi sözlüğü cehennemin arka kapısına kadar geçirdiler oradan zebanilere emanet edip geldiler. cayır cayır yanma sesleri gecemizi ısıttı.

tam ecüc bücüc hakkında yazı yazıyorum. yecüc mecüc'ü tiye alıyorum . ama iman aşkıyla yapıyordum lakin ilahi bir ışıkla bilgisayarım kırıldı. o an uyanmışım. hemen kalktım uludag sozluğe entry girdim. öylesine bir internet sitesi kurmaya çalışmasın kimse diye hatta var olan siteleri de o hale getirmesinler diye.
    1 -2 ... tankut kabza
kapat