bugün

düşünmekten aciz olup her şeyi 'allah bilir' 'allah yardımcımız olsun' diyerek kestirip atlamalarından kaynaklıdır. kalkıp bir işin ucundan tutmaktansa o güzel kafalarını yormadan yan gelip yatmanın keyfini çıkartırlar. yazık.

edit: galiba yarası olan yazar arkadaşlar var. zira o arkadaşlar artık yan geldikleri yerden kalkıp benim için eksi oy kullanmışlar. tebrik ederim.
TAŞ OLURSUNUZ TAŞ *
kendini çok faydalı sanan kişi söylemi.
dinci nedir? din öğretmeni mi? namaz kılan mı? tarikat ehli mi? tarikatçı mı? cemaatçi mi? dua eden mi?

(bkz: necmettin erbakan)

herkes tarafından dinci olarak adlandırılan ve öyle olan adam ve türkiye'ye sağlam faydaları olmuş bir adam. amerika'ya rest çeken tek başbakan. ister kabul edin ister etmeyin. yakın tarih dönüp baktığınızda göreceksiniz.
doğru bir önermedir. şaka anlayışlarına bakmak, hayat tarzlarına bakmak ve her şeyi öteki taraf için yapmayı şiar edindiklerini düşünmek; bu kanıya varmak için yeterlidir. burada feysbuk müslüman sayfasından alacağım bir fıkrayla sizlere mutsuzluklardan mutsuzluk beğendirebilirdim ama ben merhametli bir insanım ve bunu yapmayacağım. korkunç.