bugün

ee yuh denilen haberdir, minicik anaokulu kızlarının da başını örtecekler, allama pedofili, sübyancı bu açıklamayı yapanlar.
--spoiler--
imam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Korkut, 'neslimizin muhafazası için' din eğitiminin anaokulundan başlayarak yapılmasını talep etti.
--spoiler--
http://www.ntvmsnbc.com/id/25157150/
(bkz: dinden baş kapatmayı anlayan insan)
(bkz: delinin attığı taşın peşine koşmak)
(bkz: delinin kuyuya attığı taşı çıkarmaya kasan akıllı)
ee çüş yani.

zaten bu ülke, beyni anaokulu çocuğu düzeyinde insanlar tarafından din alet edilerek yönetiliyor, bari garçekten anaokulu çocukları olanların beynini kirletmeyin din i alet ederek.
anaokulu değil daha da önce doğmadan bile önce islam yaşantısı ile çocuğa tesir edilmelidir.
herkes kendi çocuğu için kendi eğitim hakkını zarar vermeden kullanabilmeli .
yarın belki karısına ve hamile kızına tecavüz eden ateistler buna karşı çıkanlarda türer ve bu dine karşı gürüh hala dine saldırır.
(bkz: anaokulu geç olur geç)
yetersiz olacaktır. anneler hamileyken mutlaka dini eğitim almalı ki, temeli sağlam olsun çocuğun. sonra ne olur ne olmaz, bunun ateisti var, deisti var. çocuğa kaçacak yer bırakmamak lazım!
buna karşı çıkanlar hata anne karnında bu uygulanmasını garip görenler ,içki yüzünden kaybolan uyuşturucu yüzünden biten ailelerden de bir parça mesuldür.
dini bilgi her ne kadar gerekli olsa da insanın davranışları üzerinde olabildiğince olumlu etkiler yaratsa da 6 yasında bi çocugun bunu anlaması imkansıza yakındır ve üstelik hamur oynayıp resim yapmak ona mutlaka daha cazip gelecektir. aksine oyun süresinden çalındıgını düşünerek dini bilgilere karsı antipati duyması bile mümkündür.
anaokulu çağındaki çocuk gerçek dünyadan uzak hayaller kurduğundan tarafımca desteklenmeyen düşüncedir.çocuk ne zamanki kendini bilecek bi çağa gelir o zaman başlanmalı.anaokulu çağı oyun çağıdır,temel eğitim çağıdır.daha beslenmesini,kişisel bakımını, vs vs yapabilecek durumda olmayan çocuğa din eğitimi vermek pek mantıklı değildir.
(bkz: anaokullu şakirt)
(bkz: yetmez ama evet)
birincisi o yaş çocuklarda soyut kavramları anlama yeteneği gelişmemiştir.
ikincisi *
Ne saçma fikir ya. Bale duruken, tango duruken, müzik dersleri, tiyatro dersleri dururken bacak kadar çocuğa oturup din dersimi öğretilecek. Çok saçma.
"dinden kasıt nedir kardeş" diye cevap verilesi sözdür.
--spoiler--
yetmez lan yetmez...
insan anasının amında iken başlamalı...la ilahe illallah...
--spoiler--
dine alerjisi olan, "din" lafını duyunca tüyleri diken diken olan bir grup tuhaf yaratığın tepkisini çekmiş ifade.
"seçmeli" olduğu takdirde, çocuğun anaokulunda din dersi almasının ne mahsuru olabilir? sizin güzel gönlünüzü hoş tutacağız diye insanların erkenden din eğitimi alma hakkını ellerinden mi alacağız? ebeveynin çocuğu hakkında vereceği karara kimsenin karışma hakkı yoktur.
öğretilmeye çalışılan şey din sevgisi değil; fettoş, rte ve akp sevgisi olacaktır büyük ihtimalle. iyi bir akp'ci olmak için gereken özellikler, din üzerinden para kazanmak için yapılacak şeyler vs...
verilen din eğitimi yine dandik ve hadis kaynaklı olacağı için gerçekleşmemesi gereken istek.

ne dindarlara göre doğrudur bu eğitim ne de dinsizlere göre. din eğitimi ailede verilmelidir ve hacı hoca tarafından değil, kuran'dan bizzat verilmelidir. hiçbir din dersinde de kuran getirildiğini ben görmedim. o yüzden kimse nutuk atmasın.