bugün

bir zamanlar çok sıkı takip ettiğim program. her karakterin ayrı bir havası vardı. zamanla formatı sonra adı degisti kanal değiştirdi vs derken canım program yok oldu gitti. bak yine aklıma geldi hüzünlendim.
o kadar tiplemenin arasından sadece recep ivediğin ünlendiği program. oysa engin jurnal, hayri gülle, metin tok, küçük oskar gibi canım karekterler ara yerde heba olmuştur.
özlenen güzel program. o zamanlar baya iyiydi. evet.
hey gidi günler hey. kim özlemiyor ki. Televizyonların gerçekten televizyon olduğu dönemlerin son zamanlarındandı. çocukluğunu özlüyor insan. niye büyüdük ki amk
hala izlerim.

favorilerim -bir elin nesi var iki elin sesi var mı ? -Ev alma komşu al mı ? -kesitötesi -yanlış amelyat -gözüne dondurma saplanan adam diye uzaaaaaaar gider.
çocukken izlemek için gecelere kadar uyumazdım zira çok geç yayınlanırdı bu program hey gidi günler...
çocukken izlemek için gecelere kadar uyumazdım zira çok geç yayınlanırdı bu program hey gidi günler...
recep ivedik olarak etiketlenmeden önce mizah yapabilen biri olduğunu gösterdiği şahan yapımı. ayırca recep ivediğe bağlanan pencere önünde bira içen adam tipine ev sahipliği yapmıştır.

(bkz: halime)
Ozledik reis. Sokaydim recep ivedigine ya!
Beynini aldıran adam ve pala remzi kermes favorimdi.
Keşke hiç tutmasaydı dediğim program.
(bkz: recep ivedik)
dalında en iyisiydi.

hala arada açıp açıp kim milyoner olmak istemez ki skecini izlerim.

efsane karakter pala remzi kermes.
bu programın ilk yayınlandığı yıllar halen daha yaşanabilir bir türkiye içinde olduğumuz güzel yıllardı.
Ilk kesfeden iki arkadastan birisiyimdir.
Zoka yi izlerdik ondan once de.
Ne guzel yillar ne guzel programlardi.
korsan tv'den sağlam programdı.zaten o alanda başka program olmadı.
Hiç komik olmayan programdı. iyi ki bitmiş.
(bkz: kurtlar valisi)
Tv8 de birbirinden güzel tiplemeleri vardi, fakat sonra Şahan da parayi seçti.
programı denk getirmek için göbeğim çatlıyordu. hiç alakası yokken aniden eski bölümleri falan yayınlıyorlardı. o vakitler izlenebilecek en absürt en komik programdı. ablamla sıkılmadan devamlı izlerdik. güzel zamanlardı. sonra o da bitti.
Cem yılmaz'lı Tacizci sahte hoca dosyası efsanedir.
https://m.youtube.com/watch?v=ibqYOn2zXNU
(bkz: ay lav yu asiye ölesiye)
https://www.youtube.com/watch?v=fddtZqPLZ_w
lise yıllarında (bkz: tv8) izlediğim komedi programi..

sonra atvye geçince eski tadi kalmadi bozdu kendini sonrada tüketerek yokoldu...
zoka'dan sonra yaptığı programdı şahanın tv8 de sonra atv ye geçmişti. komik günlerdi.
youtube'a yeniden yüklenmiştir. tek adam gibi skeci, nezih hoca ile ileri oyunculuk teknikleri ve gerçek kesit olayı. onun dışında tahammül etmek zor geliyor.