bugün

* ee demekki bumerang gibi dönüyormuş.

Dedirtir efenim .
cehenneme le postaye olmus kizdir . ulan vicdasniz köpek o guzel insan savcinin ne sucu vardi hadi onu gectim kucucuk kizini kimsenin babasiz birakamaya hakki yoktur . bide bunu devrim olarak algilayanlara cezasi elbet bu kiz olur.
ateşi bol olsun.
Etme bulma dünyası. Allah kalanlara akıl fikir versin inşallah.
Leşinin üzerine pekeke bayrağı örtülmüştür. Bunun cenaze namazı haramdır. Mezarınıda dik koysalardı bari. Devrilirdi garibim devrim yapmış olurdu.
Başına gelenler ibretliktir. Terörist sevici biriydi.

Su testisi su yolunda kırıldı. Net.clear.
Pkk sevdalısıysa şayet diyeceklerim belli. Ama niyeti cidden iyiyse allah rahmet eylesin.

Ama ne yazık ki sanmıyorum.
17 yaşında ,teröre kurban verilen bir vatandaşımız.

savcı kirazı katleden teröristleri öven twitleri var deniliyor. daha önce de suruç saldırısında buna benzer şeyler olmuştu.yani suruçta ölen bir kaç kişi kirazın katillerini övmüştü. bazı insanlar da ankara patlamasında ölenlere üzülmedim vs diyor. tabi bu insanlara tepkiler çığ gibi . siz nasıl katledilenlere üzülmezsiniz, insan mısınız siz ? gibi tepkiler geliyor. benim, tepki gösteren insanlara şöyle bir sorum var ;

dicle veya diğer ölenler hayattayken karşınızda olsaydı, ve savcı kirazın katillerini öven sözler sarf etseydi ; ankara patlamasına üzülmeyenlere gösterdiğiniz tepkileri , onlara da gösterir miydiniz ? yani dicleye ve savcı katillerini öven diğerlerine de aynı sert tepkileri verir miydiniz ? bu soru sizin vicdanınız için turnusol kağıdı görevi görüyor.

tüm bunlardan bağımsız olarak terör saldırısının hiç bir türlüsüne sevinmemeliyiz,bıyık altından gülmemeliyiz. çünkü tanrıya hesap vermek ,polise savcıya ifade vermeye benzemeyecektir.
semtimizin kızı.
Kendisini tanımıyorum ama kuzenleri kardeşleri arasında arkadaşlarım boldur.
siirtlidirler.

iyi çocuklardır.

Kolay değil bu yaşta ölmek.

Huzur içinde uyu Dicle.
güncel Önemli Başlıklar