bugün

çapsızlığın sonucudur.

akp dış politika fakiri bir parti.
Kimse beni haketmiyordan çok artık kimsenin beni üzüp, yaralamasına izin vermeyeceğim. Acılı bir mutluluktansa , acısız,huzurlu ve mutsuz bir hayatı tercih ediyorum şeklinde düşünen insanların yalnızlığıdır.
Kimse beni hak etmiyor tipi yalnızlık anlayışı. Kibir sonucu yalnız kalıp yalnız ölen insan modeli barındırır.
Peşimi ne zaman bırakacaksın sıkıldım senden artık bi git başımdan.
dış politakadaki en saçmasalak anlayıştır. "biz sıçtık ama ulan acaba bunu nasıl halkın gözünde değiştirebiliriz" düşüncesinin sonucudur.

şener şen in banker bilo daki repliği gibi; yalnız kaldık ama bir sorun neden yalnız kaldık diyor akp resmen.
ing: (bkz: precious loneliness)
Değersiz yalnizlik insanin zaafiyetidir. Yalnizliği sevmeyip zorla tercih etmis kisilerdir bu kimseler.

Gercek bi yalniz suur ve akliyla kendi kararini verip secimini yapmis ve tercihinden memnuniyet duyan kimsedir.

Sahteliklere, sahte kimselere itibar etmeyiniz.
akpnin başarısız dış politika anlayışıdır.
her alanda bocalamak, dostsuz yarensiz kalmak anlamında kullanılan siyasi saçmalık.

görüldüğü üzre akp liler bile amerikan müdehalesine sıcak bakmıyor. seçmenleri bile yalnız bıraktı adamları ya la.
Değerli yalnızlık

Lübnan’da pilotlarımız esir.
Mısır’da gazetecimiz tutuklu.
Somali’de polisimiz şehit.
Ermenistan çobanımızı öldürdü.
*
israil gemimizi bastı.
Suriye uçağımızı düşürdü.
Obama beyzbol sopası gösterdi.
AB zaten selamı sabahı kesti.
*
Şu an itibariyle israil’de Suriye’de Mısır’da büyükelçimiz yok. Geri çekmiş vaziyetteyiz. Ortadoğu’nun bu en önemli üç ülkesinde elçisi bulunmayan dünyadaki tek ülkeyiz. Fas Kralı kabul etmedi, bizimki saraya gitti, evde yokuz dedirtti adam... En başta Suudi Kralı, Araplar bunu görünce yolunu değiştiriyor.
*
Irak’la küs.
Molla’yla papaz oldu.
Gazze’ye gidemiyor.
Hamas’et edebiyatı sona erdi.
*
Görüşen şerefsizdir diyordu.
Görüşebildiği bi PKK kaldı.

Yılmaz ÖZDiL
yılmaz özdil'in yeni yazısı. öyle niteliksiz insanlar var ki yılmaz özdil'i karalandığı ve düşüncelerine uymadığı için okumayacak, okusa dahi anlam veremeyecektir. bu cahilliğin malesef sınırı yoktur. kendinizi ne duruma düşürdüğünüze bir bakın.

http://www.hurriyet.com.t...d&utm_medium=facebook