bugün

sözlüğe girdiği günleri özel günlerine denk getiriyor herhalde. her entry si mi atarlı giderli olur.
Benim nickaltıma da beklerim gençler. Orası da eğlencelidir.
Bugünün eğlencesi kürt güzeli. Whatsap fotosunu görmüşüm de bana engel basmışmış da.

Öz abim şizofren ama bu kadarını da görmedim. ibretlik mk.
sözlüğün en küfürbaz ve bir o kadar da komik kişisidir...

çok elit bir insan olduğunu iddia ettiği halde burada ne işi olduğunu sorgulaması gerekir.
mide bulandırıcı biriydi. gitmesi müthiş. umarım bir daha gelmez. inan ki sana ve senin gibilere hiç ihtiyaç yok. o kafayla mümkün değil ama mutluluklar.
yere düştüğü için tekme atılan bunu fırsat bilip nik altında pislik yapılan yazar.. yazar. bu hayat böyledir yere düşüne tekme atılır bugün burada taşşak geçenlerin yarın bu ve bunun gibi durumlar başına gelebilir. gerçekten çok yazık.
babasiyla kazandigi mardin nusaybin moda tasarimi universitesine gitmek istemiyorum diye kavga edip evden atilan yazar.
yazık oldu gerizekalıydı filan ama iki farklılık katardı.
Kız kardeşimin oyuncağının adı.
sözlükte nası bir kız kıtlığı yaşanıyorsa hesabını silmis gitmiş kıza tebelleş olmaya çalışan orosbu çocuklarını görüyoruz. bknz:swh
arkadaşlar siz hayatı buradan ibaret olan yaratıklar olabilirsiniz ama insanlar yaşıyorlar.
en son mülteci olarak cezaevine girmişti sonrası muamma olan yazar.
Kim ki ktç ile döğüşürse lanetlenir ve buradan yengeç gibi yan yan gider gitti de.
Çok tatlı ve sempatik bir isme benziyor.
güzel bir yazar hanım, severim kendisini.
sözlüğe gelir gelmez siktir edilen ufaklık.
Bir amip türü.
don kişot 'un dulsineası gibi hayali bir kahramandır.

görsel
görsel
nerde lan bu karı başına bişey mi geldi acaba?
ailesi diyarbakırdaydı. ne oldu acaba.
erectorunkiler.