bugün

fethullah gülen tarafından finanse edilen troçkist parti.

rte bunlara teşekkür etmişti çok güzel muhalefet yapıyorlar diye asdjsafhalsh.
kesinlikle umudumuz olan parti.

kendileri sayesinde full demukratik + muhafazakar + troçkist + özerk bölgeli bir türkiye umudumuz günbegün artıyor.

yaşasın dsip! yaşasın sistemin kanlı çarkları!
arada kaldılar şu sıralar. feto'yu mu köpürtelim yoksa tayyip amca kıyısına mı sığınalım bilemedik sesleri yükseliyor. bir tarafta eski finansörleri feto diğer tarafta tüm ezici gücüyle tayyoş! ha baksan 2000 kişi ya var ya yoklar ha hepsi o! işid ve el-nusra gibi manyak örgütlerin suriye'ye özgürlük getireceklerini sanmaları ise vay hamınagoyum dedirten türden.
öz hakiki işçi partisi söylemi gibi olan partidir.
boş nazist partimsidir efendim.
Solcuları partiye çekebilmek için sol jargonda ki tüm terimleri parti adında kullanmış george soros destekli revizyonist anti-sosyalist liberal bi partidir.
olmasa da olur.
ozan rençber mao zedung yoldaşım adlı türküsünde "moderen revizyonist troçkist kırması menşevik alaşımı yeni oportünist cephe" olarak adeta bu siyaseti tanımlar.
göğcenin peşinden eylem eylem koşarken kendisini arada içinde bulduğum bar gibi bir yer. göğce eylem sonrası içmeye ben namaz kılmaya giderdim. daha o zamandan belliymiş bu ilişkinin olmayacağı.
Mücteba Kılıç adlı fetöcü ile gündeme gelmiş bir parti. adam feto nun dizinin dibinde şiir okuyup ağlamış sonra da takiye ve gizlenme tedbir amaçlı solcu olmuş. vayy be tam da (bkz: yahudi taktiği) .

http://www.haber7.com/gun...-da-gulenle-videosu-cikti
fetö'nün, sol'u yıpratmak ya da sol'a sızmak ve orada kendine yakın bir ses oluşturmak adına desteklediği önceden de bilinen partiydi.

sözde postal karşıtı özde ergenekon kumpasçısı (bkz: genç siviller rahatsız)
AKP'nin eski metresidir.