bugün

şu saat oldu hala ortada yoklar.

alem balkon konuşması yapmaya hazırlanıyor. ben son 12 senedir hep balkon konuşması dinliyorum. bu adamlar ortada yok.

neredesiniz amk?

seçimleri kaybettiniz alo...

bu ne demek biliyor musunuz?
bu halk sizi istemiyor demek.

daha sert söylerdim ama format müsade etmiyor.

istifa edip defolup gidin siyaset arenasından. tabi biraz onurunuz varsa...
Bahçeli yerine bahçesiz olsa mhp farklı bir oy mu olacaktı? Kimse belediye başkanlarına oy vermedi herkes siyasi olarak oyunu kullandı.

Türkiye bölünmek-parçalanmak ekonomik olarak daha çok soyulmak daha çok işsiz kalmak daha az asgari ücret almak istiyor. hayat böyle demek ki.
hala istifa etmemiş iki mağlup lider.

ayın 15'ini mi bekliyorsunuz hacılar? maaşı çekip öyle mi istifa ediceksiniz?

amacınız nedir bu saatten sonra, bari onu çıkın anlatın lan.

deyin ki;
"ey millet, biz istifa etmedik, şundan, şundan, şundan dolayı" deyin bari amk.
insanlara bu kadarcık saygı duyun lan bari?

ne bekliyorsunuz?

2015 seçimlerini kazanmayı mı?
çıkın şerefinizle halkı sağduyuya davet edin, erdoğan gibi; biz kaybettik ama inşallah türkiye cumhuriyet'i kazanır diyin. hile oldu hurda oldu diye fitne sokmayın yine. çıkın adamlığınızı gösterin. gösterin ki bizde sizlere bir nebzede olsa giderken adam gibi uğurluyalım.
Baba oğlun birbirine düştüğü, kardeşin kardeşe diş bilediği korkunç 80 dönemini anımsatan günlerdir.
Seçimi kazanmak için gereken zemini cemaatin hazırlamış olmasına rağmen gene bi bok yiyemeyen liderciklerdir. Derhal istifaetmeleri gerekir.
al birini vur ötekine insanları. bunun yanına tayyibi de koyalım tabi.
bahçeli gerekli açıklamaları yapmıştır.

ayrıca kendisi şu an mhp belli bir güce sahipse bunun en büyük mimarıdır. bizim ibişler arapların biat kültürüne alışmışsa bahçeli ne yapsın...
görsel
yine pişmanlar;

görsel
biri sağdan diğeri soldan iki vasat liderin karşılaştırması.
ve ile vs arasındaki farkı bilmeyenleri gösteren başlık. vay anasını bari bunu bilin lan yazar olmuşsunuz.
ülke için gelecek vaad etmeyen iki vasıfsız parti başkanı. lider diyemiyorum.
ikisi de istifa etmeyecek. oysa ne güzel bağırıyorlardı en ufak bir olayda bakanlar istifa diye. ikiyüzlü herifler.
ilerleyen yıllarda milletin vicdanında lanetlenerek anılacaklardır ! hele o devlet bahçeli yok mu o devlet bahçeli ! hakkımı helal etmiyorum ona ! eğer ahiret diye bir şey varsa milletin bir evladı olarak hesap sorucam ona orda !
şuan mudar olmuş durumda olan şahıslar..!
aldıkları oyu birleştirip üzerine seloyu da eklememe rağmen ak partiyi gecemeyen iki parti lideri.
Devlet bahceli diyince aklıma sopa gibi dusmesi geliyor
Devlet bahceli diyince aklıma sopa gibi dusmesi geliyor
Erdoğanı kendi elleriyle yaratan iki rezil siyasi. Bu memlelette namuslu siyasetçi hiçbir vakit bir elin parmaklarını geçmez.
(bkz: koltuk sevdası)