bugün

enteresan gelişmedir.

--spoiler--
Bahçeli: 74 yaşındaki Ahmet Türk, tedavisine fırsat verilerek insani biçimde tutuksuz yargılanmalı.
--spoiler--

https://twitter.com/yarin...status/819310674253856768
hakkaniyet çerçevesinde değerlendirildiğinde katılıyorum.

sadece şunu düşünüyorum. karşı cenah olarak gördüğüm kişilerin içinde belkide en güvercin isimdir ahmet türk. sevmiyorum kendisini ancak içeride tutulma gerekçesi sadece iktidarın politikalarına karşı olması değil ılımlı olması. karşı taraf bile olsa etkinliği hdp li diğer şahısların kat be kat fazlasıdır.

bu arada bahçeliye olan hürmetini yitirmiş biriyim.
ergenekon balyoz kumpasındakiler için çıtı çıkmayan adam. kaç kişi öldü intihar etti.

sinirimden kudurtan gelişmedir. evet
o kadar oy kaybediyor bu yüzden her zamanki oy alma taktiklerine başvurmuşlar ama bu sefer o bile kar etmeyecek zannediyorum.
Nereye döneceğini karıştıran bahçelinin utanç verici hareketidir.
hakkaniyetli istekmiş? mantıklıymış? lanet bir istek.

alın size hakkaniyet: görsel

alın size mantık: görsel

teröriste acırsanız, gelir çoluğunuzu çocuğunuzu, sevdiklerinizi öldürür.

terörist cenazesine katılırken, mehmetçiğe kurulan hain pusuları organize ederken domuz gibi, hapse girince yazık hasta.
önümüzdeki ilk seçimlerde yüzüne vurulacağı kesin. geçen yıldan beri ne yaptığını kendisi bile bilmiyor...

haine merhamet vatana ihanettir.
(bkz: 16 ocak 2017 diyarbakır patlaması)
Bahçeliden beklenmeyen performans.
Yine de takdir edilebilir bi hareket. Oldukça olgun ve insan hakları çerçevesinde yaklaşmış
Haklıdır hemde çok cezasını çekmesi gerekir oda herkes gibi iyileşip oraya geri dönsün .
bahceli siyasetin onursal baskani gibi yetkisi yok sadece laff.
hakkatende ailesinde şehit olan türk analarına sormak lazım.
Omurgasızlıktan başka açıklaması olamaz.
Bu adam için ne desen boş. Siyasi hayatı boyunca Ona buna Yancılık yapa yapa mhp'yi de milliyetçiliği de batırdı.