bugün

şaka maka vedaydı intihardı troldü epeyce sürüklemiş peşinden sözlüğü.
tanımam lakin belli ki tuhaf insan
eskiden gelinler derdi; hem giderim hem ağlarım.
Duydum ki yönetim dayanamamış silmiş müntehir vedayı.
kolay gelsin cümlenize.
https://www.uludagsozluk.com/e/32460803/ buda son entry si herhalde.
Böyle yazanlarin profiline girip çaylak yazisi görünce hunharca gülesi gelen bir ben miyim?

Devecialpay in vedasidir. Gitmese iyi.
Daha geçenlerde veda etmemiş miydi bu yazar. Ne ara geldi ne ara gidiyo anlamadık valla. Bir türlü gidemeyen sözlük galerisinde bir sürü fotoğrafı olan bir yazar.
yürekli bir yazar kardeşimizdir. sevmesi bilen birisidir. kalsın gitmesin. kimsenin gitmesine gönlümüz razı olmaz. kal bilader.
Bir kaç günlüğünedir tekrar gelir.
sana gitme diyemem deveci ama siktir git derim.
görsel
sözlük insanları, ama kimisi mutluluktan kimisi şaşkınlıktan.
deveci nereye lan.otur oturduğun yerde. bu sözlükte aklı başında tek kürt sensin.
Alpay derken Beşiktaş ın sol beki şu eski topçu alpay heralde. Abi o zaten gitti la. Jubile yaptı.
sözlükte eski popülerliği kalmamış olan bir yazarın çabası.
Alpay giderse bende giderim ulan! Gaza geldim bir an. Gece aglamaktan yatamayacağım sanırım.
bak şurdan siktir git desem ayıp olur ama harbiden tipin çaresiz.
Git git
görsel
bu adam her yıl veda ediyo lan ahha bi türlü gidemedi 2-3 yıl önce kurban satıyorum falan diyodu siktirgit de kurtulalım da.
ilgi pıtırcığı olmuş bir yazarın kendini tekrar sevidirme çabasıdır.

yazılarını çok severim aslında, sözlükte ilk zamanlarımdan beri okurum. çok değişmiş yazıları.
Adam zaten bırakıp gidiyor, bir de siz üstüne gidiyonuz. Ayıp artık. O çok yakışıklı öyle demeyin.
onu kazıyacak jilet daha icad edilmedi.
Gitme Alpay Abi. Sen gidersen Nefes alamam. Kalbim sızlar.
görsel
görsel

"Ne devişılpey sözlüğü mü terkediyor?"

Net.
Cigerim Güle güle. Umarım bir daha gelmezsin. Seni özlemeyeceğiz. Zaten gıcık biriydin. Gitmekle en doğru kararı verdin.

Darısı oytunun başına.
tuvalete falan mi çıkıyorsun usta... hoşçakal... bekleyeceğiz... o gür sakal ı şerifini selamlıyorum.
(img:#765184)
Yakışıklı ve karizmatik bir yazarın sözlüğe veda iddiasıdır.
güncel Önemli Başlıklar