bugün

örgüt kurmalara doyamayan devrimci arkaaşlarımızın çiçeği burnunda yeni şeysi.

şimdi geç şamatayı kim bunlar neci, hangi fraksiyondan(bakın bunların altını çiziyorum) kimin geleneğinden diyenler olacaktır. kurtuluşçu hızlı gençlerle derken burayı açma gereği duyuyorum; bi dönem etraf devlisten geçilmezdi, bazısının abileri ablaları devgenç oldu bazısınınkiler devrimci genclik birligi oldu falan o ayrılanlar üç beş kola daha ayrılıp geri toplaştılar hatta partileri de kuyruğunu sp'de bırakıp sdp'de geri toplandı bi senedir örgüt çıkmıyo oh demiştik dayanamadılar amk. işte bunlarla bide söz dergisi(ilk defa duyuyorum) gençleri toplanmış. anlamıyom bu kadar örgütün amacı ne, kitle hareketi olcez devrim yapcez diye örgüt kuruyolar halk eskaza bitanesine alın bizi örgütleyin demeye kalksa gideceği örgütün ne telefonunu ne adresini bulamaz amk ahahah deneye deneye bulmaya kalkar pes eder zaten. n'apalim hayirli olsun diyelim şimdi de yakında bi gaste dergi falan çıkar takipte kalın ahahaha.

uzun adı da gençliğin devrimci güçleri imis.
ks. gençliğin devrimci güçleri. sdp ve söz dergisinin birleşmesi ile bu yapıların gençlik örgütlenmelerin birleştirilmesi ile kurulan.gençlik örgütü. internette ufak bir araştırma ile dev-güç ve sdp bürolarına ulaşılabilir.