son maçında sahasında yılın flaş takımı golden state warriors'ın eline vermiş olan şanlı takım.
zaten golden state'ın fiyakasını almakta detroit gibi bir takıma yakışırdı. skor 113-95 , 18 fark.
maçta ersan ilyasova 29 dk süre aldı , 10 sayı - 8 ribaund - 2 blok ile oynadı.

meşaleyi yakın , şampiyonluk yakın!
sevdiğim insanın tuttuğu basket takımıdır.
hiç bir yerde forması bişeyleri satılmayan takımdır. ne zormuş yahu, ne zormuş!
(bkz: çok havalandımı spurs çakar sana)
http://www.nbastore.eu/st...tons/jerseys-&-shorts adresinde formaları ve üst linkinde ise diğer ürünlerini bulabileceğiniz merkez doğu konferansı nba takımıdır.
Bundan 12-13 yıl önce NBA'deki en büyük mallıklardan birine imza atmışlardır. 2003-2004 sezonu başlayacak ve Detroit 2. Sırada draft Hakkı kazanmıştır. 1. Sıradaki Cleveland herkesin beklediği gibi lebron'u alır. Sıra Detroit'e geçer ve Carmelo anthony, dwyane Wade, chris bosh gibi isimler varken Kalkıp darko milicic'i alırlar. Ve haliyle daha ilk sene dolmadan ellerinde patlar bu oyuncu.
2015-2016 normal sezonunu 44 galibiyet, 38 mağlubiyetle tamamlamışlardır. böylece doğu konferansı'nı 8. sırada tamamlayıp playoff'larda cleveland cavaliers ile eşleştiler.
24 nisan 2016 detroit pistons cleveland cavs maçı'nda cleveland cavaliers'e 100-98 mağlup olarak nba playoffs 2016'dan elenmişlerdir. cleveland cavaliers böylece seride durumu 4-0'a getirerek konferans yarı finaline yükseldi.

detroit pistons ve cleveland cavaliers arasındaki seride oynanan maçlar:

(bkz: 17 nisan 2016 cleveland cavs detroit pistons maçı)

(bkz: 20 nisan 2016 cleveland cavs detroit pistons maçı)

(bkz: 22 nisan 2016 detroit pistons cleveland cavs maçı)

(bkz: 24 nisan 2016 detroit pistons cleveland cavs maçı)
play-off'larda cleveland cavaliers'e karşı 4-0 kaybedip elenen şanlı takım. böylece detroit için sezon bitmiş oldu.

(bkz: sevinmek için sevmedik biz seni)
Ben wallace, Tayshaun Prince, Richard hamilton ve chauncey billups lı kadrosunu özlediğim efsane takım.
2004 ylında billups-hamilton-prince-rasheed w- ben wallace ilk beşiyle; campbell, mehmet okur, milicic , hunter,williamson gibi kenar oyuncularıyla nba finalinde kobe'li, shaq'lı, derek fisher'lı los angeles lakers'ı 4-1'le çarşafa çevirmiş takım. aynı takım 1 sene sonra spurs'e şampiyonluğu 4-3'le kılpayı kaptırmıştı. bu takımı oluşturan coach larry brown'a ne kadar saygı duysak az.
ingilizcesi pek bir karizmayken türkçesi detroit itenekleri olan, bir zamanların otomotiv sanayi şehrinin takımı. Bill lambieer vardı, tam bir Adam pislik çıktı rıza baba modeliydi, severdik o ayrı.
görsel
http://www.basketfaul.com...atma-sonunda-detroit.html
belalı adamlarmış.
russell, durant ve curry gibi çıtırları bunların karşısında düşündüm de...

https://www.youtube.com/watch?v=y_lvkrXULXE
Chauncey billups , Richard Hamilton , tayshaun prince , rasheed wallece , ben wallece ilk 5 ile aklımda kalan takım. 2004 nba şampiyonu.
şu son takas olayından sonra herkeste kafaların başka yerlerde olacağı aşikar. bugün cleveland cavaliers karşısında çok net mağlıubiyet alacaklarına zaten inanıyorum da 1.38 lik oran yerine cleveland -6.5 ile oran arttırılabilir. wsbets'te hepsi mevcut.

şu an maçlara odaklanacak durumda olduklarını zannetmiyorum.
Güzelim amblemini sikip atmışlar. Yazıklar olsun. Direkt basketbol topu fotoğrafı koyaydınız amk bunun için bir de grafiker mi çalıştırdınız? O grafikerin vektörlerini si.. akşam akşam sinire kestim.