bugün

genellikle zamanında sevilirler fakat sonra her şeylerinin yalan olduğu ortaya çıkar.
cemaat dershanelerince bu şahıslar hoca değil üni mezunu abilerdir.

edit: 1 fetocu tespit edildi.
edit2: az önce eksi oyu silip artı oya çevirmiştir bu kişi. kendisine kucak dolusu sevgiler.
kendilerii sevdirmek için yapmadıklarını bırakmazlar.

amaçları okuldaki hocalardan daha çok sevilmektir.
erkek olanları kız öğrencilere yavşarlar.
kız olanları ise genelde çirkindir.
(bkz: genellemenin amına koymak)
Pek bir sike yaramayan kitledir.
kanka gibi davranıp aslında isimlerimizi bile bilmeyen hocalardır, dereceye oynayan öğrenciler dışında ki onlarda bi sonraki yıla unutulurlar. umurlarında değilizdir kısacası. eee bende maaşımın kaynağı olan öğrencilere okulda davranan hocalar gibi despot davranamazdım eğer dershanede hoca olsaydım. e okulda despot öğretmen görmeye alışan bünyeler iki espri iki samimi muamele görünce sonuç kaçınılmaz olmaktadır.
lisa ann gibi türleri olan hocalardır.
cok cok iyi bir ögrenci değilseniz, üniversite sınavını size kazandıramayacak olan hocalardır.
Gerzekler siz ne biliyorsunuz ki diye aşağılayanları mevcuttur. Üstelik aşağıladıkları da dersanenin birinci sınıfı.
bunların kafa olanları tadından yenmez. dershaneyi bıraktıktan sonra dahi görüşmeye devam ettiklerim var. dün gece beraber bara gittik mesela, herifle oynadık moynadık.

seviyorum la bunları. ama kibirli olmayanlarını...
bir zaman içinde olduğum gruptur. hala görüştüğüm öğrencilerim vardır yıllar da geçse. *
Devlet okulundaki hocaların çoğundan başarılıdırlar. Sebebi de muhtemelen özel sektör.