bugün

sabah 6da uyanıp işe gidecek yazar kadar acınası durumda değildir. en fazla sınava gitmez seneye girer.
20 gündür yarına erteleye erteleye, sanırım yine yarına ertelenecek eylemdir.
(bkz: yok canım o yapmaz öyle şey) moladır o mola.
(bkz: nerden anladılar lan)

tamam tamam gidiyom..
biri bizi durdursun amk dedirtmektedir.
Beni ve diğer öğrenci yazarları tarif eden durumdur. Sonuçlarını bile bile çalışmamaktan herhangi bir farkı olmayan tembellik eylemidir.
Kızsa yardimci olabileceğim kişidir.
sürte sürte kaldık işte derslerden.
(bkz: rezerved)
lanet olsun ki benim de içinde olduğum topluluk.
vizelerden sonra okula uğramamış, derslerden bîhaber olan ve finallere 1 hafta kalmış olmasından mütevellit ekstra çalışması gereken öğrencilerin de içinde olduğu zümre.

süreci kısaca anlatmam gerekirse:

1) (bkz: finaller are coming)
görsel

2) görsel

3) görsel

son olarak

4) görsel

bunu unutmayın gençler..rahat olun..
ygsye 83 gün kalmış, yatıyoruz. hayırlısıyla sağlam girecek.
Yaz yaz beni de yaz grubudur. Ayrıca çalışması gereken ve tembellik yapanlar grubuna da alabilirsiniz beni...
Hazırlanancak kıçıkırık bir sunum. Uygulamalar pratikler. Miniminnacık yazılı slaytlar. Kısaca bendeniz allah belasını vermiş o yazar. Kader diyemeyiz tabi biz kendimiz ettik.
Çalışması gereken yazarlardır. Yaşamak için çalışıyorsun... Fakat neden çalışarak ölüyorsun?
en başta ben geliyorum..
Ygs - Lys hazırlanıyoruz ama bu saatler dinlenme saatleridir bu nedenle buradayız.
(bkz: sayin yazar) finalleri olan yazarlardır.
yüzde 98 i olarak da ölçümlenen büyük yazar kardeşlerimizdir. bu da demek oluyor ki sözlüğümüzde bileği, yüreği, klavyesi güçlü çok yazar var demektir.
Benimdir ama şimdi penceremin onune mum koymus,kahve eşliğinde young and beatiful dinliyorum,ne guzel.
Edit:neyini eksiliyosun bunun bi soyle bişi denicem kekocan.
El kaldırıyorum bende burdayım.
Benimdir. Lakin adeta fırtınanın ortasında dalgaların insafına terk edilmiş metruk bir tekne misali çaresizliğin girdabına doğru yol alıyorum.
benimdir. malum ygs var.
(bkz: öküz)yanlış anlamayın, kendimden biliyorum.
(bkz: hepimizi tanıdılar kaçalım)