bugün

temizlik yapmaya kalkışmaktır.
ataletten kaynaklanır odaklanıp hemen vazgeçilmelidir.
bütün ders notları sıraya dizmek. hazırda dursun bakarız bi ara demek.
bu başlığa entry girmek.
ders çalışırken, saçımla durmadan oynadığımı fark ediyorum. çalışmamak için aaa kırıklar var ya aaa düzleştireyim yok yok maşa olmalı bir bakmışım zaman geçmiş artık ders çalışcak zaman yok. annem iyi ki sözlükte yazar değil bi görse yolardı bu saçları.*
(bkz: 8bit mario çizmek) harbi çok eğlenceli.
vizelerden sonra izlemek kaydıyla ! dizi indirmeye çalışmak, dizi inmeden alt yazı aramaya başlamak dizinin hiç bir yerde alt yazısının olmadığını görünce inmiş bölümleri bilgisayardan silmek en sonunda bari dizinin alt yazılı sezonlarını izleyeyim diyerek bu sefer onu aramak bulunca videonun dolmasını beklemek.
aylarca duran camdaki parmak lekesini ders çalışırken silme hareketi gibi gibi.
ders çalışırken müzik dinlerim düşüncesiyle mp3 çalardaki dosyaları düzenlemeye başlamak; sonradan coşup, bigisayardaki şarkıları yeterli görmeyerek bellekten destek yapmak. saatleri bu eylemle heba etmek.
(bkz: sınav döneminde artan mastürbasyon isteği)
Siyah bi karton yoksa koyu renkli bişeyin üzerine son damlasına kadar kafadaki kepeklerin dökülmeye çalışılmsı. Biraz iğrenç haklısınız.
bira içmek.
Doktor civanımı izlemek ve izlerken kahkahalara boğulmak.
boş boş duvara bakmak.
kışlıkları kaldırıp yazlıkları çıkarmak.
bebek firardayı izlemek. derslerin kaçtığı yok ya geçmişi bir yadedelim. *
Araştırma yapacağım diye internette dolanmak,uzanarak çalışmak rahat diye uyumak,mutfakta bir şeyler atıştırarak ders çalışırım bahanesiyle yemek yemek...
ders masasında otururken elde kalem çevirerek boş boş karşıya bakmak.
dersi okuyormuş gibi yapıp okumamak, zamanla sıkılamak ve yapacak bir bulumayıp odana geçip ve müzik dinlemek.
notları temize çekmek, sonra onları temize çekmek , sonra onları da temize çekmek.
kitaba deftere karikatür tarzı birşeyler çizmek ...
sözlükte takılmak.
mutfağa gidip kendini bile acıkmış gibi kandırmak..
anlamsızlığın ötesinde yeni bir dünya kurdum kendime. kendimi 30lu yaşlarda, okula gitmemiş, genç yaşta evlendirilip çoluğa çocuğa karışmış biri olarak hayal ettim. kocamdan şiddet görüyorum ve ayrılmayı planlıyorum. nasıl hissettirmem bu düşüncemi, çocukları ne yaparım, kpssye nasıl çalışır da memur olurum, kaçarken nasıl boşanma davası açarım, asgari ücretle yeni bir şehre nasıl gidip aynı gün ev bulup o evi döşerim? sorular sorular sorular... en son buzdolabı taksidini ödüyordum.
http://galeri.uludagsozlu...ntikaw-militarist-247603/
*
http://galeri.uludagsozlu...ntikaw-militarist-247602/
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar