bugün

öyle bir kızdan not aldığımdan dolayı neden sakladığını anladım. çünkü hoca öksürse hoca öksürdü diye yazmış. derse kopmaktan çalışamamıştım.
örnek; hoca ağaçların latince isimlerini ve özelliklerini anlatmakta.sıra palamuta gelmiştir.
bu kestane , gülgen , palamut diye bir şarkı vardı bilir misiniz?euheuheuh. *
kızın notu: kestane, gülgen, palamut şarkısındaki palamut bu palamutmuş. hoca söyledi.
Benden uzak allaha yakın olsundur. Notları da mümkünse rulo yapsındır. *
bu kız size aşıksa çok avantajlı olan durumdur. toplanmayan ödev niteliğindeki soruları bile çözerek a4e güzelce aktarıp takdim eder size. bu etek seni açmış demeniz notların devamlılığı açısından gerekli ve yeterlidir. ancak kompliman yaparken bıyıkları görmezden gelmeniz ve karşınızdakinin stars are blind 'daki paris hilton olduğunu hayal etmeniz gerekir. ayrıca verdiği notlara aşk mektubu muamelesi yaptığı için diğer arkadaşlarınız ile paylaşmamanızı bekler. buddy ler değirmenin suyunun kesilmemesi için güzelce ikaz edildikten sonra notlar verilmelidir.
''ben şimdi bu lavuklara ders notlarımı versem bunlar birkaç gün çalışıp sınavda benden daha iyi not alıp okul birinciliği(yada yatay geçiş) hedefimi baltalayabilirler.en iyisi kimseye not mot vermemek'' diye düşünen hayatı ders,dersi not derecesi sanan saftirik kız çocuğu.
(bkz: ders notlarını bucak bucak saklayan kızın mezun olduktan sonra iş bulamamsı)
(bkz: iktisat fakültesi üçüncüsü olmuş kızın iktisat bilimi hakkında hiçbirşey bilmemesi)
arkadaslarının *kendisinden daha yüksek not alacakları korkusuyla yasayan, bencil, kendine, zekasına ve çalısmasına güvenmeyen, cirkin, gözlüklü kız tipi. *
kendini enayi yerine koydurtmak istemeyen kız olma olasılığı da yüksektir.
(bkz: emeğe saygı)
(bkz: bucak)
sınav sonuçları aslıdığı zaman tatmin olan kişi. kaçabilirsin ama saklanamazsın yavrum.*
(#663518)
bunun diğer bi versiyonu sınavda güç bela arkasına oturmanıza rağmen hocanın o tarafa bakmadığı anda işareti çaksanızda kağıdı sizin önünüze doğru açacağına daha çok üstüne yumulan iyice görüşünüze engel olan kızdır. gerizekalı karı göster şu kağıttan birazcık da kendine faydan yok bari bize biraz faydan dokunsun.
olur da hani hastalık vb. durumlarda okula gelememesi durumunda kimseden not alamayacak kızdır. müstahaktır...
erkek arkadasi olmayan kız türüdür. yapacak başka bi iş olmadiğindan kendilerini not toplayip onlari saklamaya adarlar. adam gibi istesen vermezler tek çare bunlarin en yakin kız arkadaslarinın yurduna gidip onlardan gizlice notlari almaktir.
bu tip kızlarla iyi geçinmek çok fayda sağlar.
sınavda en yüksek notu kendisi almak isteyen kızdır. böyle kızlarla da arkadaşlık yapılmayıp, yalnızlığa terkedilmelidir.
gözlüklü, ıspanak saçlı, tıfıl ve sanki özellikle anlamamanız için koynuna konuşan kızdır. ders notlarıyla işi bitince bi taraflarına sokarak kadınlığa terfi edebilir. * * *
kesin bi derdi vardır. fazla üstüne gidilmemesi gereken insan modelidir. (bkz: valla o ben değilim)
(ara: tenha*)
ön sırada oturan hatun kişidir. bazılarının notları parayla sattıkları da görülmüştür.
ders notlarını namusu gibi gören evlenilecek kızdır.
(bkz: kör olasıca)
(bkz: bi daha not tutamayasıca)
tarzında beddualara maruz kalması muhtemel kişi.
hadi en önde oturup hiç devamsızlık yapmadan kendi tuttuğu notu saklasa neyse. ama bunun bir de sağdan soldan bulduğu notu saklayan tipi vardır ki evlere şenlik. üstelik söylemez de notları kimden aldığını, ne bu hırs...