bugün

Gayet yerinde cuk oturmuş bir küfür.
demet akalın varoş bir kadındır. kitlesi de varoştur. bu yazdığının yerine bir şairden alıntı yapsa da durum değişmeyecekti. gider en varoş şiiri alıntılardı.
aslında küfür etmedende bu amq çocuklarına sitem edebilirmiş. ya da keşke 'sikiyim zihniyetinizi, yapmayın lütfen' deseymiş, kibarcanaktan.
Kadınlarında sikmeli sokmalı konusmasi da iğrenç gerçekten.
Bu coğrafyada küfür ile o kadar çok şeyi ifade edersiniz ki.
Bu da onlardan biri olmuş.
Bazı dillere tercüman olmuş.
Ve hayret bu sefer doğru yazabilmiş.
Küfür ruhun yelpazesidir.
Bu sefer de anlatim bozukluğu yapmış.
"Hayyy sizin zihniyetinizi sikiyim yaaaa" demesi gerekirdi.
ben şahsen o tipin zaten bir siki olacağını düşünüyordum.

bence bu söylem bir itiraf mahiyetinde adeta, demet akalın aslında erkek.

yoksa ben hayatımda bu kadar odun bir kadın görmedim.
vallahi ne yalan söyleyeyim aplamın isabetli beyanı.
Irkçı ve cahil bir malın söylentisi yani.
Demet akalın kim mk?
burdaki entrilere bakinca ne kaba diye dusundum, kufrettigi haberi gorunce beni gulme aldi, niyemi tamda aklimdan geceni soylemis tum turkiyenin tercumani olmusta o yuzden...
Hak etmiyor değiller gerçekten tabiki sanatla uğraşan insanlarimizin biraz daha dikkatli konuşmasini isteriz cünkü çoluk çocuk herkes takip ediyor . Kimsenin yediğine bir sözümüz yok isterse sik yesinler ama pisliklerini dünyaya taşimasinlar . Artık dünyanın Çine dur demesi lazim
Kendisine ilk kez katılıyorum.
Bu ibnelerde 2 gün beklemeyediler aq
Gel de küfretme.
Göte göt demiştir. Keza biz de aynı şekilde sövdük bu çinlilere bugün. Tabi toplum önünde olan kişilerin bu şekilde dışa vurması hoş değil onu söylemek lazım. Ayrıca her zaman tanık olmasak da bütün ünlüler kendi aralarında da böyle rahat konuşuyorlar. Onlar küfretmez şeklinde bir kutsallık atfetmeye lüzum yok.
Doğru demiş orospu çocuklarına.
doğru tespit yanlış ifade.
Üslubu hoş olmasa da, küfür hiç kimseye yakışmasa da, nezaket güzel şey olsa da, bazen insanın taşıp köpürdüğü anlar olur, işte bu tür anların sıkça yaşandığı bir süreçteyiz.

Birçoğumuzun içinden geçen cümleyi dillendirmiştir sadece, aramızdaki tek fark bu!
Ama birçok hayranı, seveni olan, kitlelere daha kolay ulaşabilen insanların daha kontrollü olmaları görüşündeyim.
Ama nihayetinde, o da insandır, korku ve kaygının tillahını yaşamaktadır ve bu sorumsuzluğa isyan etmektedir.
Ben kızmadım, kızamadım, ayıplamadım da!
demet akalın'ın travesti olduğunu gösteren yorumdur. tipten belli ediyordu zaten.
Niye kınıyorsunuz ki!Temsil ettiği kitleye en güzel şekilde layık oluyor.
kendisini takip eden binlerce küçük çocuğa kötü örnek olmaktır. yazık ki böyle insanlar ünlü.
bunu çin e sanat elçisi atayalım. wuhan a.
ne kadar böyle ne biliyim şey bir kadın ya. anlatamamanın tam tabiridir.
kadın çıldırınca doğru yazmış sinirden.

haklı bir serzeniştir.