bugün

(bkz: eller yukarı testiküler feminizasyon kontrolü)
(bkz: saplı sultan)
(bkz: taşaklı kadın)
hoş kız bence.
fiziği on numara, yüzünede o kadar makyaja ve şatafat göre iyi bakıyor. kendide söylüyor makyajsız bir halta benzemem diye. sizinde ne istediğiniz anlaşılmıyor. bir yabancı aşığısınız, bir iri kadın sevmezsiniz...
Blog kapanmış. Oysaki başlığı görünce merak etmiştim. Blog linkine tıkladığınızda bu yazıyla karşılaşıyorsunuz:

Blog bulunamadı
Maalesef, aradığınız blog mevcut değil. Ancak, demetakalinaslindaerkek adı, kaydolmak için kullanılabilir!

Napsam lan? Kaydolsam mı?
''eee bize ne?'' denmesi gereken olay.

tıpta utanma olmaz. erkeksen erkeğim de kadın uğraştırma bizi.
memleketin yarısının homo olduğu gerçeği de cıkar bu durumda.*
kromozomlarının birinin Y olması kısırlık durumudur.
(bkz: hassiktir diyorum hassiktir)
ata demirel'in toyota reklamını anlattığı gösterisi aklıma geldi,

"erkek merkek o bacaklar sende olsun sana bile kayarım"

diyordu.
http://www.youtube.com/watch?v=6zklHSD-wZk
yalan bir haberdir, aslında insan olmamasıolarak düzeltilmelidir. her albümü ve kapak resimleri çakma olan, taklit ustası, gösteriş meraklısı kadın ötesi bir yaratıktır. Hande Yenere doğum gününde ne hediye aldınız sorusuna pahalı güzel bir çanta diyebilmiş, alişana düğününde çeyrek altın takmış daha sonra bu geyik konusu olduğunda ben altından anlamam altın deyince girdim kuyumcuya baya büyük gözüktü satın alıp çıktım ne bileyim ben, ben pırlantadan-elmastan anlarım anlamayınca böyle oldu gibi absürt bir açıklamada bulunmuş, son olarak doğuda başarılı bir ailenin 4 çocuğunun yüksek okul, üniversite ve anadolu liselerini kazandığını duyunca liseyi kazanan kızın tüm eğitim masraflarını karşılayacağının reklamını yapan ve aynen böyle gazetelere manşet düşülen (demet akalından örnek hareket!)bir kadın. Bir de bütün şarkılarında ibrahim kutluaya gönderme yapmasa eksik hissediyo kendisini.
demet akalın ın erkek çıkması halinde erkeklikten istifa edilesidir.
Ankara Universitesi tip fakultesi'nde kendini ameliyat etmiş doktoru mahkemeye verme hakkına sahiptir çünkü bu bilgiyi henüz hipokrat yemini etmemiş 2. sınıf tıp öğrencilerine gururla anlatır. doğal olarak sır saklama mecburiyeti olmayan bu öğrenciler de arkadaşlarına anlatır "ooo bugün ne öğrendim" diye. ama o profesöre yazıklar olsundur. o ameliyatı ben yaptım diye reklamını yapmakta ve egosunu şişirmektedir.
demet akalın'ın aslında hiç kadın olmadığının farkına varılmasından sonra ortaya atılmış önermedir.
zaten erkek tipliydi olabilir denilecek durum.
tuhaf hikayeler ülkesiyiz normaldir.
Bu ülkede belli bir başarı seviyesine gelmiş her insan için yapılacak asparagas haberlerden biridir.
Testikuler feminizasyon hastası olduğu öne sürülen Demet Akalın ın Hira bebeğin dünyaya gelmesiyle rahat nefes alması kısa sürmüştür. Şimdi de sanal alemde Hira bebeğin annesi olmadığı dedikoduları yer almıştır.
Yahu bu kadıncağız yıllarca bebek tedavisi görmedimi.Okan beni boşayıp başkasından çocuk yapmalı, allah bana herşey verdi bir bebek vermedi,evlatlık almak istiyorum diye beyanlar vermedimi.hira yı doğurdu ardından yine gebe kaldı ve düşürdü.şimdi de yine bebek yapacağım diyor.Bütün bunlara istinaden demetin testiküler feminizasyon sendromlu olduğunu tabiki söylemeyeceğim lakin Ne oldu ne yedi içti de birdenbire böyle doğurğan oldu .Benimle aynı fikri savunanlar hatta daha fazlası var.Kıbrıstaki bütün tüp bebek merkezleri yumurta donasyonu yani çocuk sahibi olamayan kadınların başka kadınlardan yumurta almaları durumunda mutlaka demet akalın örneğini veriyorlarmış.Tabi bunlar testiküler feminizasyona dair korkunç söylentiler.Bence demet gibi akıllı bir kadın bu dedikoduları bir dna testiyle ve bu yalanı ortaya atan doktorları dava ederek sona erdirecektir.
yahu bu kadıncağız yıllarca bebek tedavisi görmedi mi.
erkek gibi kavga ettiği bilinir. Kapıştık hatunla.
yahu bu kadıncağız..
Çok alakasız yerlerde dolaşırken karşılaştığım iddiadır. Harbi napıryodum lan ben demin elimde telefonla?
güncel Önemli Başlıklar