bugün

Meksika mutfağındaki acı biber kadar tatlı.p

iyi yazmalar çekirge.
Açık oy tusunun ırzına geçen yazar. Bir sey anlatmak istiyor olabilir bence.
sadece beni artıladı zannetmiştim.

göt herif.
Beni hiç artılamadı. Yakında olur her halde.

Bir yazar.
köyü işgal altında olan yazar.birileri el atsın iksir altın elmas filan ihtiyacı varmış.
Deli sanki.
Kafa dengi bir yazardır. Mutsuzsan bir dal al ondan. Hopp hemen mutlu olursun. Yazsın dursun ve hiç eksik olmasın. Zira o gibilerine ihtiyacımız var.
iyi yazmalar cekirge. Magi nin seninle bir problemi yok.
adımı tek seferde bilmiş yazar.
tamam hadi alkış hangi modun fake i kim bilir.
demek artık 11 nesle kadar indiler çok hoş.
Çok şükür ki beni donuza almamış yazardır^^

Onsuz ne yapardım hiç bilmiyorum.

Zıplasın durdun yazarı iyi yazmalar. P
sempati duyduğum yazar.
Beni sürekli alttan alttan donuzlamakla tehdit eden dostumtur.
Yeri bende cok başka. Hani nasıl anlatılır olursa olur olmazsa olmaz degil. Olması lazım çunku. Sonuçta benimde bazen tribini çekmem gerekiyor bazı insanların ve galiba bunun tribine bağımlı oldum. Ne var ki samimiyet iki kelimeyle anlaşılmaz. Bazen görmek bile yetmez. Cünkü samimiyet kalpten gelen bir şeydir ve kalp denen organ pekte görülmüyor kolay kolay.
Uzun lafın kısası iyi yazmalar diliyorum kendisine. Tribini yirim sinin. P
Bir yazar. Öyle işte...
Döndüm. Devlerin dönüşü büyük olur diyerekten. Ay pardon o devlerin aşkıydı. Neyse döndüm işte ve güzel hatırlanmak istiyorum. Şimcik güzel dedik o zaman güzel olan bir şiir armağan edeyim

Gözlerin gözlerim degince
Felaketim olur ağlardım..

Hayır hayır şiir güzel de istedigim bu değil ve tekrar deneme

Özgürlüğün geldigi gün
O gün ölmek yasak...

Evet. Sevdim bunu oldu galiba. Burası tamam. Güzelliği hallettik. Yani umarım. Simdi demek istediğim birkaç sey var. Bu çocuk aslında tripli falan değil. Ama iyi bir oyuncu. Her insan kadar bu tabii ki. Yoksa baş rol olamaz. Neyse bence hiç uzatmaya gerek yok. iyi biri desem bence herseye yeter.
iyi yazmalar çeko ^^
Üleeeennnnnnn!
Noldu la ne oldu? Dört ay çaylak olmak ne demek yaaa? Bir modu falan mı öldürdü ne etti? Off ya moralim sıfır sıfır sıfır.
Hadi eyvallah size katı kurallar topluluğu.

Üzmüş yazardır.
güncel Önemli Başlıklar