bugün

güzel bir kampanyadır. çalıntı olsa ne ? olmasa ne ? adam güzel bir iş yapıyor sonuçta lakin tecavüzcüler serbest bırakılırken bunlar ceza alır mı ki ? bizim ülkede adalet var mı ki ?
Deşifre edildi: orusbu çocukları.
sonucunda ne ceza alırlar bilinmez. deşifre olmayla utanacak tiplere de benzemiyorlar.
yaş odunla girecen onlara.
Destekliyorum.
ihbar adresi: https://www.iem.gov.tr/ie...enu_id=34&islem=1#bas

konu: sözlü ve fiziksel taciz

açıklama: kalyoncu kulluk mh. kömürcü zeynel sokak 34400 beyoğlu, istanbul- 3 tane genç erkek, yaşlı bir adamı sözlü ve fiziksel olarak taciz etmektedir. ayrıca bu taciz görüntülerini sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmaktadırlar. görüntülere http://www.youtube.com/watch?v=Sn4odPH6fUU adresinden ulaşabilirsiniz.

duyarsız kalmamamız gereken kampanyadır.
Bence fazla paylasilmamasi gereken videodur. Zira videodaki mağdur olan dedemizin bir nevi gururu incinmistir herkesin izleyip dedenin yüzüne aşikar olmasi onu sokakta yürürken rahatsız eder.
tahminime göre video sonunda görülen arabaların geçtiği cadde tarlabaşı bulvarı.
an itibari ile ihbarımı yaparak destek verdiğim kampanya ve herkesin destek vermesi gerektiği kampanya.
alcan bu ucunu tecavuzculerin kogusuna atcan o zaman gorcekler yavsak yavsak gulmeyi.
arkadas usenmenin anlami yok 2dk lik iş. https://www.iem.gov.tr/ie...enu_id=34&islem=1#bas den ihbarını yap...
dedeye sahip çıkalım sokaklarda yatıyor yazık. bir ara sosyal medyada fenomen haline gelen teyzemizin başlattığı kampanyanın değişik versiyonudur.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28447/dedeye-sahip-cikalim
kalyoncu kulluk mh. kömürcü zeynel sokak 34400 beyoğlu, istanbul adresi olay yeridir.
Dahilinde bir çok kişinin bildiği hatta videoyu sessiz izleyenlerin dahi tahmin edebileceği bir bilgi paylaşmak istediğim videodur.

Bunu yapanlar kürttür. zaten belli demeyin özellikle belirtmek istedim. Bilmem kaç tane ırkın yaşadığı şu güzel ülkemde bunu yapacak tek ırk kürttür. Atatürk, O diyarbakır şivelerini siktiğim gençlere ülkeyi emanet etmemekle ne kadar da doğru yapmış.
(bkz: ey Türk gençliği)
Afedersiniz kürttürler, diyerek katkıda bulunmak istediğim Video.
2 dakikalık video ile kimin ne olduğunu anlayamayız sayın ön yargılı yazarlar diye cevap verilebilecek kampanya. videoyu izlerken yaşlı adamcağıza çok üzüldüm, acıdım da ama her zaman her şey göründüğü gibi olmuyor ne yazıkki. sanki o çocuklar bu dededen bir şeylerin intikamını alıyorlar hissi uyanmadı değil hani ama kampanya yine de güzel. kimin ne olduğu çıksın ortaya böyle tacizcilere papuç bırakmasın bu ülke.
toplumda düzen intizam bırakmayan tiplerdir.kürttürler.bursanın da amınakoydular yeter artık!
Çok da zor olmasa gerek. Başarıya ulaşabilecek kampanyadir. Başarıya ulaşırsa Dayak kısmı için elimizden geldiğince yardımcı oluruz.
analarını zamanında bu dede götünden sikmiş'ki piçler bir şey anlatmaya çalışıyor.
çok işe yarayacağını düşündüğüm kampanyadır. bilboard lara falan asılsın bu adamların fotoğrafları.

maçta kafasına şişe atılan batuhan vardı. neredeyse ölecekti o çocuk kafatası kemiği kırılmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

bulunsaydı o şişeyi atan adam her yere asılsaydı fotoğrafı ana haber bülteninde gösterilseydi. yapılan şeyin nasıl bir suç

olduğu topluma daha iyi anlatılmış olmaz mıydı? bir daha kimse cesaret edebilir miydi böyle bir şeye?
Duyarlı yazarların katılacağı kampanyadır.
Türk kürt laz çerkez kim olursa olsun insanlık dışıdır ve ceza verilmesi gerekir.
keşke her konuda sözlükçe böyle hareket edebilsek de suçlular cezasız kalmasa dedirtir. sözlüğü sevdirir.
desteklenmesi gereken kampanyadır. kürdü türkü bir tarafa da bir insanın hayatında görebileceği en adi en aşağılık en vicdansız olaylardan biridir. nasıl bir şerefsizlik nasıl bir orospu çocukluğu nasıl bir rezilliktir bu. ya o adamın acizliğinden bu şekilde nasıl faydalanılır, aklım almıyor. çok ama çok içten beddua ettim, allah bin kere belasını versin o üç itin de.
Keşke cezası olsa da bulunmalarını bir kıymeti olsa fakat heyhat. Bunları işide vercen onlar da bunların kuyruklu götünü kesecek olsa tamam da.
ihbarımı yaparak destek verdiğim kampanya.
uludağ sözlükte avukat bulunmadığı sonucunu çıkardığım kampanya.
(bkz: alın teri değil copy paste)