bugün

değişik yazıları var, alışılmışın dışında.
az sonra mal-varlığını açıklayacak olan yazar...

şişşşt...

öhöm...

- mal dolu hafız buralar!

allah'ım ne güzel konuştu...
şahsen hz. muhammed'e sapık demedim, yargılamadım, sadece tesbitimi sundum... 9 yaşındaki biriyle evlenmeyi sapıklık olarak algılıyorsa kişi, beni bağlamaz... ben kimseye sapık diyemem, çünkü nickim de sade, ayıp olur...

"9 yaşındaki kızları diri diri kuma gömmek vs. 9 yaşındaki kızlarla evlenmek"... bu mudur yeryüzüne getirilen en büyük mucize... allah'tan o zamanlar petrol diye bir şey bilinmiyordu; yoksa bu yaş 3'e bile düşerdi maazallah...
yahu sanki islamcilar gece yataklarina yatarken kendilerine "bugun allah icin ne yaptim?" sorusunu sorup "de sade ft. Baudelaire'ye karsi allah'i savundum" seklinde cevaplayip ic huzur buluyorlar...

Gidin 2 rekat sukur namazi kilin daha faideli olur yahu.
(#6166794) entarisi ile beni benden almış çok cancikiş, çok kancikiş yazar. *
apo'ya sayın demeyi suç sanan cahil cühela kesimle yan yanayız efendim şu ortamda... başbakanımızı örnek almak mı suç, yarın öbür gün şu kürt sorunu çözülsün öcalan da nobel barış ödülü alacak uyuyun siz...
ilginç yazar, ailecek izliyoruz, gülüyoruz.
transparan peygamber isteyenler tarafından tukaka edilen adam. bir de utanmadan hakaret ediyorsunuz; transparan olunca mı hakarete hayır, tövbe yarabbim...

9 yaşında veletlerle düşüp kalksam bana tapacak 1 milyar kişi bulabilirim. facebook grubu açacağım bazı andavallar vecibelerini yerine getirsin üye olup.
kimseye travesti demedi; nedenini sorguladı... tanrı'yı görmemek hadi neyse de, peygamberi bile göremiyoruz.
(#5628655) dikkat çekmeye çalıştığının farkında olduğumuzun farkında.
sözlüğün dinsizlerinden. sözlükte cihad yapıldığı takdirde kazığa oturtulması muhtemel yazarlardan biridir.
kabe'nin yıkılıp yerine genişçe bir "asylum" yapılmasıyla dünyanın cennete döneceğinin farkında.
şahsıma saldıranları 600'lü yılların hicaz putperestlerine benzetiyorum... hz. muhammed de zor şartlar altında çalışıyordu... şanslı azınlığa bir kutsal blue ray disc indiriyorum, hala kitap peşindesiniz.
3 ile carpildiginda acayip seksilesen yazar. halbuki 4 ile carparsaniz sinirleniyor.
(#5436993) entrysi ile gece gece çarpılma olasılığı yoktur. bir çarpılma lafıdır gidiyor. adamlar ırakta afganistanda onbinlerce müslüman öldürüyor, tecavüz ediyor da bir bok olmuyor, ezana laf etti diye bu adam mı çarpılacak şimdi. dünyaya dönün uçmayın.
(#5436993) entrysi ile gece gece çarpılma olasılığı yüksektir. * *
bir siyahin baskan olmasina ragmen abd'yi irksal ayrimin yapildigi ulkeler arasina sokmak da aymazliktan baska bir sey olmazdi... esimin abd vatandasi olmasi dolayisiyla abd'nin icinde bulundugu sistemi biliyorum (peh, argumana gel!)... bahsedilen o baskici sistem abd'de sokakta adam oldureni cezalandirmaktadir, olmasi gereken de budur...

kurallari koyup uymamakta ustumuze yoktur. dolayisiyla sokakta adam oldurmek bizde normal degildir, boyle bir durumda cezalandirmayi bile bilmeyiz biz, sistemimiz apisip kalir... kaldi ki normal olan dagda adam oldurmektir bizde degil mi?...

avrupa'nin diyarbakir diye ortaliklarda dolasmasinin sebebi pek tabii kurtler'in kara kasi kara gozu icin degildir... sen gidip "beni araniza alin" dersen, adam da kalkip bahaneler uretir. bahane demem yanlis anlasilmasin, ortada bir sorun oldugu aciktir, onlar da bu sorunu kullanmaktadirlar...

abd'de sokak ortasinda adam olduruldugu iddiasiyla ortaya cikip, hayatinda guneydeogu anadolu'ya ugramayanlar kalkip turk kurt sorunu hakkinda fikir belirtiyorlar... adamlar sokaga cikamiyor ki, sokakta oldurulmeye bile razilar be...

bok atma ihtiyaci icinde degilim, hepimiz ayni bokun icinde yuzuyoruz... ama bazilarimiz kivamindan dolayi cikolata saniyor.

(#5427264) mesajini iyi irdelemesi gereken kisidir,

amerikadaki ekonomik ve kati duzen altinda yasamaktadirlar. hic amerikada okuyan ya da yasayan bir arkadasi olmayip sansur boyutunun, sokakta adam oldurmenin ne kadar normal oldugu ve baskici bir politika yurutuldugunu nde afrkinda degildir. kaldi ki bazi ozgur diye tanimlananacak avrupa devletlerinde de sorun aynidir. ama sorun turkiye oldu mu diyabakir vs denilerek ayrima gidilmekte olup cozumden cok daha da sorun yaratilmak ta oldugunun gercegi gormezden gelinmektedir

edit1> yasama yurutme yargi uclemesinin duzgun calismamasi ve idari denetleyecek bagimsiz kuruluslar ki bunlara bagimsiz sivil toplum orgutleri de dahil olmayisindan dolayi sistemdeki her acik birileri tarafindna sessiz bicimde kullanilmaktadir.

bagimli ve yanli kuruluslarin cirit attigi ulkem ile cirit atamadigi amerika arasindaki farklari iyi bildigine gore hala ayni teraneyi surdurmeye gerek yok.

sebepler ortada.

ancak hala burnunun dikine gidip sozlukte yeterince sulandirilan ama asla duzgunce tartisilmayip iki kelimeyi bir araya getiremeyenler kitlesinin yaptigi gibi fikir gelistirmemek tarzim degil.
efsanelere laf atarken daha dikkatli olmasını dilediğim yazar, kırmızı şimşek çarpar yoksa.
(#5298959)
(#5406746) müslüman dogmadıgını iddia eden yazardır.

ee hacı sonra ne oldu peki?
(#5378358)
Türk milletine bok atmaktan başka bir meşgale bulmasını tavsiye ettiğim yazar.
içinde bulunduğu eylem en kaba tabirle "yediği kaba pislemektir".
kışkırık yazar detektörü, kutsal değer destroyeri, sol frame katalizörü... ne derseniz deyin bok yedirmek iyidir;

(bkz: marquis de sade)
sözlükteki yazarların kutsal değerlerine dil uzatarak kışkırtan sonrasındada sözlüğün boku yemesine neden olan yazar denen kişi.
hey you!
so;
entertain us, again and again..

love,
sneeze
50 milyon dolar verseler ekşi sözlük'e gitmem.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar